Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért csinálják...

Szerintetek miért csinálják ezt? Iszonyúan fáj, de nemszabad látniuk.

Figyelt kérdés

3 évig jóban voltam két lánnyal, mellesleg osztálytársak is voltunk. Nagyon jó barátnak tartottam őket, megbíztam bennük. Egy apró dolog miatt(nem mentem inni velük, mert dolgom volt) kiakadtak. Innen indult az egész. Megsértődtek, lejártak. Mai kapcsolatunk egy köszönés sem. Lejárnak a hátam mögött, Isten tudja miket mondanak el rólam. Próbálom nem felvenni. Csúnyán is néznek rám. Én ezek után, amiket hallottam nem mentem már soha többet hozzájuk. Vajon miért viselkedhetnek így velem? Levegőnek nézem őket és bármit csinálok megszólnak. Nem mentem nyalizni, megfogadtam nem éri meg. Zavarná ez őket? Visszagondolva nagyon sokat kihasználtak de naiv voltam. Valaki tanács? Mit tegyek? Mit gondoljak róluk?

17/l



2019. márc. 6. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nevess rajtuk és továbbra is nézd őket levegőnek.

Számítasz nekik, ha nem számitanál átnéznének feletted és nem híresztelnének rolad semmit sem.


Lassan elkezdődik neked is a nagybetűs.

Kezdheted tanulni a lesz...rom viselkedést.

2019. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek nem igazi barátok, ments Isten hogy nyalizz.

Meg is válaszoltad a kérdésed, ha régen sokat kihasználtak, minek foglalkoznál velük ? Vedd magad olyanokkal körül akik építenek és nem olyanokkal akik lehúznak. Szívd fel magad és kapják be.

2019. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd amit eddig is, próbáld ignorálni őket...

Sohasem volt ez igazi barátság, ha egy ilyen apróság miatt megsértődtek, az is lehet hogy ürügyet kerestek a megsértődésre...

2019. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, köszönöm az eddigi válaszokat, megfogadom őket!
2019. márc. 6. 17:58
 5/5 anonim válasza:
100%
Jesszus! :D fiatalabb vagyok nálad, és meglep, hogy valakik 17 evesen ilyen éretlenek. Szerintem ennyi idősen már nem kéne ilyen gyerekesen viselkedni, komolyan mondom, mi ezt alsóban műveltük 😂😂 szerintem nézd levegőnek őket és sz @rd le őket jó magasról!
2019. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!