Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Adyban vagy csakÁltalában...

Az Adyban vagy csakÁltalában miért nem szeretik a DRÁMÁSOKAT? (Az Ady csak példa, onnan hallottam sokaktól vagy Megyó)

Figyelt kérdés

Én nem járok az Adyba, sőt semmilyen ilyen beállítottságú iskolába, viszont sok ott tanuló lánytól hallom, hogy nem szeretik a drámásokat.

Igazából annyit meséltek róluk, hogy mezítláb mászkálnak, festik a hajukat és énekelnek a folyosón. Nekem ezek alapján nagyon szimpatikusnak tűnnek.

Mármint, ki merik fejezni magukat, nem érdekli őket mások véleménye.


Miért nem szereti a többi osztály őket?

Beképzeltek vagy furcsán öltözködnek?



2017. dec. 24. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivan?ne unatkozz ennyire
2017. dec. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezen mit nem lehet érteni?:/

Inkább karácsonyozz.

2017. dec. 25. 18:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Dráma szakról van szó, ha ez zavart meg annyira.
2017. dec. 25. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is drámais vagy, csak én Szentesen :) és ott is vannak előítéletek a drámaisokkal kapcsolatban. De mindez azért van, mert a drámaisok énekelnek, táncolnak, színesek, nem stréber tanulógépek, nem egy uncsi irodába készülünk :) Továbbá a drámaisokban van egy kis plusz, ezért kitűnnek a matekosok, meg bioszosok közül.
2018. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:))

A drámások általában színésznek, énekesnek készülnek?

Mit értesz plusz alatt?

(Én nagyon 'menőnek' tartom azt, hogy ők bemernek vállalni dolgokat, ha tehetném én is valami ilyen irányba mennék, ezért érdekel a dolog:D)

2018. febr. 4. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, kilencedikben az osztály 90%-a színész szeretne lenne, aztán 11-re általában ez megváltozik :D A 30-ból 10 szeretne majd tényleg színész lenni.

A pluszot pedig sehogyan sem lehet megfogalmazni, megvan bennük a ,,valami" és kész! :) Gondolj bele, hogy a drámaisok nagyon különleges órákon vesznek részt, teljesen máshogy gondolkodnak. :)

2018. febr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Adys vagyok, és nem drámás. Nem tudom, mi ez az előítélet a drámások felé, de bent, az iskolában semmi sem érződik ebből:) A mi évfolyamunkon, minden kérdés nélkül a drámás osztály közössége a legjobb!

Az, meg, hogy énekelnek, táncolnak a folyosón nem csak a drámásokra igaz :D

Akit meg mégis zavar szerintem ne az Adyt válassza. Ez egy egyedi, művészi gimi, és minden megtörténhet;)

2018. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!