Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok mondani valami barátkoz...

Tudtok mondani valami barátkozós/ismerkedős oldalt?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé magányos vagyok, és jó lenne valakivel csak úgy beszélgetni, de nem ezen az oldalon szeretnék, nincsenek jó tapasztalataim.. Esetleg nincs valami olyan, ami nem kifejezetten társkereső, hanem csak barátkozós? 18/L

2019. márc. 17. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami eléggé normális, az a penpalworlds és az interpals. Habár ez konkrétan arra megy, hogy külföldi barátokat szerezz, de magyarok is vannak rajta.
2019. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezekkel az oldalakkal érdemes lenne megpróbálkozni, de ne olyan e-mail címmel regisztrálj - biztos ami biztos - amit mindennap használsz, hozz létre külön egy e-mail címet direkt e célra.
2019. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes és kettes válaszát támogatom, egy penpalos oldalon rászállt az emailcímemre egy pali, hogy adjak el neki használt zoknikat. :D Azon kívül viszont csak jó tapasztalataim voltak az oldalakkal.
2019. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én itt szereztem egy havert, facen meg egy troll csoportba a másikat :D pedig mára már már elhagyatott oldalakat is tekergettem..
2019. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!