Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A megsértődés a hosszú egymás...

A megsértődés a hosszú egymás nyakában lógás után mennyire természetes jelenség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék az alábbi dologra, hogy Veletek is előfordult-e már: van egy barátnőm, akit imádok, és biztos vagyok benne, hogy Ő is engem. Nagyon sok mindent megtettünk már egymásért, meg is fogunk, mindenkinek ilyen barátságot kívánok.


Viszont vannak olyan időszakok, amikor sülve-főve együtt vagyunk, nagyon kevés dolgot csinálunk egymás nélkül, és amikor már ez "felhalmozódik", mindig jön egy-egy kiakadás, vagy apró dolgon való beflegmulás. Ilyenkor ez természetes? Nem szabadna annyit együtt lógni, hogy ezek a nézeteltérések ne alakuljanak ki? Veletek is előfordult már ilyen?


2019. márc. 18. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis nézeteltérés mindig lesz, ez normális. De emberi módon kell kezelni, nem flegmán. Ha ez megvan minden rendben lesz.
2019. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiúbarátom volt ilyen (én lány vagyok).

Ha olyanja volt, akkor folyton ölelgetett akár mások előtt is, rendszeresen hazakísért, mindig érdeklődött, mi van velem, aztán máskor meg valami apróságon megsértődött, és hozzám se szólt.

Már arra is gondoltam, ilyenkor volt neki valami lány a képben, és nem akarta, hogy velem lássák. Aztán ha nem jött össze, jött vissza hozzám kiélni a törőéshiányát.

Más értelmes indokot nem tudok elképzelni.

2019. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!