Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy próbáljak mem összebarátk...

Hogy próbáljak mem összebarátkozni velük?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, gimnáziumba járok.

Vannak barátaim, több még az álltalánossból megmaradt, és vannak osztálytársaim akikkel szintén összejárunk, bulizunk, megbizunk egymásban.


De minden barát az iskolához köthető, főként osztálytárs.



Mostanában viszont elhatároztam hogy új barátokat szseretnék. Nem mintha nem lennék megelégedve a jelenlegi barátaimmal, de szeretnék újakat. Ez biztos furán hangzik :D


Na és abszolút nem megy a barátkozás.

De sajnos nagyon előitéletes vagyok, és csak olyannal barátkozok akit ránézésre szimpatikusnak tartok.

Az iskolámba járó embereket bekövetem instagramon, akikkel esetlegesen barátkozni szeretnék.


De persze nem jutok előrébb hiába követnek vissza.


Hogy próbáljak meg velük összebarátkozni?


Tudom hogy hülyén hangzik, de mégis?

A posztjaikat lájkolom, a történeteikre is próbálnák valahohy reagálni, de soha nem jut esezmbe valami jó ötlet.


2019. márc. 23. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Élőben próbálkozz, ez a titok nyitja. Bár lehet ti korosztályotokban ez már közösségi médián keresztüli bekövetéssel és hasonló módon is megy, én az élőbeni módot preferálom. Oda kell menni valamilyen szöveggel, érdeklődni a másik hogyléte felől, bármi témával elindítani a beszélgetést.
2019. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem értem. A legtöbb ember instan akar barátkozni, csajozni, pasizni. Mi abba a jó? Én mindig előben barátkozom és ha össze haverkodtunk akkor beszélek vele facen. Vagy én vagyok o divatú a 20 éves korommal. 😅
2019. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De őszintén?

Soha nem beszéltünk még, akkor hogyan kezdjem el?

Ha odamegyek hozzá hogy szia miújság? Hülyének néz :O

2019. márc. 23. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az iskoládba járnak miért nem mész oda hozzájuk beszélgetni? Nem bekövetni instán azt hátha észre veszi..jajxd
2019. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dehogy néz hülyének! Menj oda hozzá, kérdezd meg tőle, nincs-e kedve, valamikor csocsózni, billiárdozni, dartsozni egy jót. Tuti lesz, aki azt fogja mondani, hogy oké, menjünk, játszunk egy jót.


De most ez csak egy hirtelen ötlet volt, nyilván van más hatásosabb módszer, mint a közösségi médiában nyomulni.


Ja, és a magyarban olyan szó, hogy bekövet, nincsen. Olyan van, hogy megkövet, nagykövet stb., de bekövet nincsen.

2019. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már van:D
2019. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha van, akkor is magyartalan és borzasztó ronda szó.
2019. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mindig borzasztóbb ha egy ember egy ismeretlennel kötözködik. 🙄 Na nem baj meg keresem majd a nyelvtan könyvemet, ha már mindenki nyelvtan tanár lett. 😁
2019. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt célom a kötekedés, és amit írtam, annak egyáltalán nem ez volt a lényegi része.
2019. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nem járunk egy osztályba, nincsenek közös óráink, az osztály amiről beszelek 2. évfolyamos, én pedig 4.
2019. márc. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!