Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csak én képzelek...

Szerintetek csak én képzelek bele többet a dologba?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel ismerkedem,és az első találkozásnál ölelkezett,meg puszilgatott. Főleg búcsúzáskor. Ez lehet barátságból is? Vagy én képzelek bele többet? F
2019. márc. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinnèm, hogy ez csak baràtsàg. Egyèrtelmű jelek. Szòval, sok sikert!
2019. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Jól sejted, nem képzelsz bele többet. Tehát elég nagy esély van arra, hogy a lány vonzódik hozzád, bejössz neki. Ám ne keverd ezt össze a szerelemmel, ez még nem szerelem. Na meg olyanba lehet beleszeretni, akivel már hosszabb ideje (hónapok óta) jobban ismeritek egymást. Ez csak fizikai vonzódás, talán némi barátsággal és hogy szimpi vagy neki. Ám emiatt ne szálljon a fejedbe a dícsőség, ne kapkodd el, mert az ijesztő lehet a másik számára! Legyél türelmes, gyengéd, figyelj oda rá és ne csakis a szexre menj! Mi nők/lányok legtöbben nem szeretjük, ha a férfi/fiú csak szexet akar, hanem inkább visszavonulunk, hogyha ő csak azt akar, vagy ha elsősorban azt abban az esetben, ha mi nem! Na meg nem mindennek a szex az alapja. Bár azért attól is függ, hogy te és a lány mit akartok egymástól, milyen kapcsolatot. Mert szexkapcsolatnál nyilván a szex a fontos, ám a többinél nem, legalábbis nem úgy és nem nagyon. Fontos megbeszélnetek őszintén, hogy melyikőtök milyen kapcsolatot szeretne.
2019. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!