Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti kiket tartotok barátotoknak?

Ti kiket tartotok barátotoknak?

Figyelt kérdés

Mi választja el a "havert" a baráttól? Honnan tudjátok, hogy valaki tényleg barát?Milyen tulajdonságai vannak a barátoknak szerintetek?

Hisztek-e a legjobb barát fogalmában?

Illetve volt már nektek igazi barátotok?


2019. márc. 29. 22:27
 1/5 Army666 válasza:
100%

Szerintem a havert a baráttól leginkább az választja el, hogy amíg a haverokkal csak hülyülés miatt vagy mert csak úgy tartja kedvünk találkozunk addig egy barátra a komolyabb pillanatainkban is számíthatunk.

A barát akkor is ott van melletted amikor nem vagy jókedvű vagy épp támogatásra van szükséged.

Röviden megfogalmazva a barátra tudsz támaszkodni amíg a haverokra nem éppen.

2019. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem volt barátom. Lehet más régebben annak tekintett, de nincs olyan akivel hosszab távon tartottam a kapcsolatot.
2019. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Az igazi barát jobban szeret, mint amennyire fél a haláltól.
2019. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkit. Annak mindig csalódás a vége és ahogy megéri neki tapos rajtam.
2019. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt, akivel öszinte lehetek, saját magamat adhatom (mert erre kíváncsi és mert én is biztonsággal érzem, hogy megtehetem) és még mindig a barátom akar lenni. Keresi a társaságomat, nem csap be, mindig számíthatok a támogatására. Ha valamiért kevesebb időnk jut a másikra, akkor is van kapcsolattartás és nem kevésbé szeretjük egymást. (Tehát nem távolodunk el egymástól, ugyanúgy tudom és érzem, hogy ő(k) a legjobb barátom(im)).

33 év alatt 2 ilyen van.

2019. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!