Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk. Ti mennyi idő után vagy...

Fiúk. Ti mennyi idő után vagy mi utánn neveztek egy másik fiút a barátotoknak? 17/f

Figyelt kérdés

Szerintetek ez barátság, vagy csak haverok vagy simán ismerősök vagyunk?


Nem rég ismertük meg egymást, az egyik barátom rokona. Ő 18 éves fiú. Nem mindig találkozunk, én falun lakom, ő városon. Van itt egy régi házuk, van hogy minden hétvégén jön (pentek-szombat-vasárnap itt van) vagy kéthetente.

Ha itt van általában hív, hogy menjek át, vagy én hívom át. Dumálgatunk, iszogatunk, múltkor segített autót mosni.

Egymás családjáról nem sokat tudunk. Messengeren elég gyakran írunk, de van hogy néha fel is hív, hogy mizu velem.

Volt, hogy kimentünk kocsmába, a többiek már hazamentek, mi meg éjjel ketten meg egy üveggel elmentünk sétálni a faluba, kimentünk az erdőbe, beszélgettünk, iszogattunk.



2018. máj. 31. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Slender man?
2018. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, vele még nem találkoztunk :D
2018. jún. 1. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem haverok vagytok, de a fentiek alapján jó barátok lehettek később. :)


Mondjuk én lány vagyok. ^^

2018. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!