Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy lány barát azt mondja...

Ha egy lány barát azt mondja hogy idő kell neki hogy újra barátként tekinthessen rám akkor az sok idő?

Figyelt kérdés
Egy hete megmondtam a lány barátomnak a véleményemet és ez rosszul esett neki, és azt mondta hogy idő kell neki. Szerintetek mennyi az az idő egy lánynál általába? :(Én voltam/vagyok neki a legjobb fiú barátja, semmi több)
2019. ápr. 3. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Felejtsd el,velem is volt ilyen. Azt mondta adjak neki időt. Adtam neki 2 hetet,majd megint mondta,hogy adjak neki még több időt. Adtam neki többet. Majd kiderült,hogy csak le akart koptatni. De ki tudja,mindenki más.
2019. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha a legjobb fiú barátja vagyok, akkor is felejtsem el? :(
2019. ápr. 3. 11:31
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha bármin megsértődik, akkor nem barát, nem is volt az soha.
2019. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki is a "Legjobb barátja" voltam. Bár mondom,lehet hogy ő tényleg időt akar. Egy próbát megér.
2019. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes, akkor nem hetekig duzzogni kell, hanem leülni és szemtől szembe átbeszélni, kinek mi a baja a másikkal. Lehet, te is durván fogalmaztál. Mond el neki a véleményed, ő pedig a saját álláspontját, két értelmes ember mindent meg tud beszélni.
2019. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elméletileg meg lett beszélve, ő tud értelmesen gondolkodni és én is(úgy gondolom) lehet kicsit durvan fogalmaztam mikor leirtam neki a véleményem, de aztán bocsánatot kértem tőle, mondtam hogy nagyon bánom és szégyenllem amiket irtam neki, és azt mondta hogy adjak neki kis időt hogy nyelje le a dolgokat. :( És tényleg nagyon megbántam azokat amiket írtam neki, remélem elhitte. :(
2019. ápr. 3. 11:53
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj igy utólag amiket írtam neki. :(
2019. ápr. 3. 11:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi volt ez a vélemény? Talán ha megbeszélnétek valahogy, letisztáznátok a félreértést, az többet érne, mint az, hogy csak vársz. A puszta várakozás nem is fogja megoldani a problémát, ennél többet ér egy bocsánat kérés, vagy beszélgetés, amiben arra törekedtek, hogy megértsétek egymást. Bár ha olyan barátnőd van, akivel beszélgetni se lehet, az annyit is ér. Ha képes megsértődni a semmire, idővel lehet csak rosszabb lenne, ha folyton viselni kell az oktalan sérelmeit.
2019. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 7 Nem kell mindent komolyan venni, amit egyszer valamilyen hangulatában vagy állapotában mond valaki. Ne akadj fenn rajta.

Talán nem ok nélkül írtad, akkor meg minek kellene sértődni.

2019. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod, amikor valakit megbántasz, durvát mondasz rá, sokszor van alapja. Pl. dagadt disznó, hülye ku...va, ostoba és még sorolhatnám. Persze, ezek nagyon durvák, de sokszor igazak. És ezt a sértett is érzi belülről. Mérgedben kimondtad azt, amit amúgy nem mernél.
2019. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!