Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha párkapcsolatban él valaki,...

Ha párkapcsolatban él valaki, akkor hol, hogyan tud új barátokat megismerni? Nem haverokat, hanem barátokat.

Figyelt kérdés

25 éves vagyok férfi vagyok, 5 éve élek boldog párkapcsolatban.

Könnyen beszélgetek bárkivel, vannak haverjaim, szerencsére nincs komolyabb szociális problémám.


Az idő, a távolság, a sok költözés viszont egyszerűen megmérgezte az eddigi barátságaimat, és egyre inkább egyedül maradtam, ha a "felszínesebb" haveri kapcsolatokat nem számolom.


Hogyan lehetne mélyebb barátságot kialakítani, (akár nővel, akár férfival) hogyha kapcsolatban él valaki?


Járt már valaki hasonló cipőben?


2019. ápr. 5. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem költözés és nem is közvetlen a párkapcsolat miatt, de hasonló történt velem is. Csak a párom maradt. Neten kezdtem el ismerkedni, igaz a legtöbb beszélgetés hamar elhal, egy barátság már épp kibontakozóban van és egy másik beszélgetés is nagyon jól áll.
2019. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent a "neten"? Van erre specializálódott oldal?
2019. ápr. 5. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez kicsit érdekes... Nyilván nem ismerem a kerek sztorit csak... Boldog párkapcsolatban élek, de szükségem van barátokra, akár nővel... Nekem itt valami nem stimmel :/ ... A párom az én lelkitársam, a barátom és társam! Ha ezen felül kellene valami, akkor valamit nem ad meg nekem a párom
2019. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. én nem hiszek abban, hogy a "párom a legjobb barátom". A szerelem és a barátság két külön dolog, nem véletlenül keres az ember ideális esetben szerelmet a másik nemből, barátot pedig a sajátjából.


Kérdező: tehát te vagy a farkas a mesékből? : D Valós baráti kapcsolatom nekem sincs, így szívesen megismerkednék veled, ám én Budapesten élek, s ha te nem, akkor attól tartok, ez akadályozó tényező lehet. De ha van kedved, írj nekem.


26f

2019. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as légyszíves ne csinálj úgy,hogy amit te gondolsz csak az lehet a kizárólagosan optimális és normális. Én úgy gondolom teljesen rendben van az is, ha valaki szeretne más szociális kapcsolatot is a párján kívül. Bármikor kerülhet az ember párkapcsolata válságba és ha még szakításra is sor kerülne,akkor legalább lesz érzelmi támasza az embernek. Szíve joga mindenkinek más véleményen lenni, de legalább ne keltse a másikban azt az érzést,hogy baj van azzal h ő máshogy vélekedik az adott dologról.
2019. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem félreértés van, talán rosszul fejeztem ki magam :) ...

Egy szóval sem mondtam hogy nem lehet az embernek más kapcsolatai. Ugyan miért ne lehetnének, sőt kell is!

Nekem csupán ez volt az első gondolatom a dologról, ezért is írtam hogy nem ismerem a kerek sztorit. De sok ember tényleg azért néz másfelé, mert már valami van a párkapcsolatukba...

2019. ápr. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha félreakarok lépni, akkor megteszem, de ehhez nem barátot keresnék, mellesleg hála Istennek, még van gerincem. :)


A kerek sztori az, hogy a páromnak vannak barátai, nekem pedig voltak, mivel a távolság felemésztette ezeket.

Szeretem a párom barátait, de nem nagyon közös az érdeklődési körünk, másrészt pedig a páromat sem szeretném megfojtani, hogy mindig a nyakán lógok, mindenkinek hagyni kell elegendő teret és levegőt. Szóval még mindig keresem a sorok között az xxx feliratot. :)

2019. ápr. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!