Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék megismerni hozzám...

Hol tudnék megismerni hozzám hasonló emokat, emo belsovel rendelkezoket?

Figyelt kérdés

Van esetleg Face csoport vagy ilyesmi?

Szivesen beszelgetnek hozzám hasonloan erzelmes fiukkal/lányokkal. Nem randizni meg tarsat keresni akarok, inkabb szerezni par baratot.

Van valami oldal/forum?


2018. nov. 30. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az emos zenéket, ha gondolod beszélgethetünk. Egyébként az emo ma már eléggé kiment a divatból, nem hinném hogy nagyon lenne olyan oldal ahol még emósok beszélgetnek legfeljebb itt gyik-en:) Ma már mindenki az Instagramot, Facebookot, Snapchatet tolja esetleg még Facebookon lehet csoport, de azok olyanok amilyenek ha vannak.
2018. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Régen kerestem ilyesmi csoportokat, oldalakat. De nem igazán találtam. 😟

Viszont nemregen meg létre akartam hozni egyet. Viszont kevés volt a jelentkezők száma meg akik jelentkezni is akartak, legtöbbjük nem bízott benne. Nem adtak facebook elérhetőségét v bármit... Így nem igazán tudtam megcsinálni :(


Viszont tok jo lenne egy ilyen csoportot megalapítani (nem mindenképp emos emberek csak mondjuk kicsit kisebb önbizalommal rendelkező emberek.... Csak hat ugye nehéz megcsinálni... 😟

2018. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, de emo helyett depressziósat írnék.. Bár nekem nem barát kéne, lányt meg úgy sem érdekelne ilyen mint én..Akik ilyen depisek azokat a neten se találni meg sajnos, nekem meg a mai ribikről nem kell :P Facebookos csoportokat nem ajánlok, tapasztalat, ha emós depis stb vagy akkor csak szivatni és trollkodni fognak veled, és igen, zárt csoportba is ezért járnak be az emberek. És tudod mit, ha azt mondod hogy nem ilyen tipikus ribit keresel mint az átlag hanem egy olyan csajt aki kitart melletted és veled van, akkor kiröhögnek és lenéznek a sárga földig.. Szóval a csoprtokat szerintem hanyagold ha nem akarsz sok bántást kapni.
2018. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem erdekelne egy ilyen csoport. Koszi a valaszokat, johetnek msg :)
2018. dec. 1. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár kívül egyáltalán nem, belül szerintem örökké emo leszek :D Ha gondolod, írhatsz.
2018. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, mi a baj? :C
2018. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván le fogom ide írni.
2018. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy nem is ide.. De mindegy
2018. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!