Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedtek?

Hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Van valaki akit meg szeretnél ismerni.Hogyan teszed?Miről beszélgetsz vele? Viszonylag kezdő vagyok
2019. ápr. 20. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég tág kérdés, mert attól függ, hol, kivel, azonos vagy ellenkező neművel, korban hasonlóval vagy idősebbel, milyen céllal... Ha kifejtenéd, milyen konkrét célod van, esetleg tudnánk valamit agyaskodni.
2019. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad"xd

Évfolyam társak vagyunk.Én informatikát,ő mechatronikát tanul.Egyidősek vagyunk.Ő lány,én fiú vagyok.Még sosem beszéltünk.

2019. ápr. 20. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

En valami bena viccel kezdekxd aztan ha erti (engem) akkor megy siman, bar ha nem akkor nem eroltetek abbol jo nem sul ki (nalam soha)

Vagy hobbikrol kerdezem, vagy hogy jutott oda (ahol epp beszelunk, talalkoztunk)

2019. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel szociális fóbiám van, ezért facen bejelölöm, éx ott írok rájuk
2019. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!