Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak rá facebookon,...

Hogyan írjak rá facebookon, hogy ne mutasson közömbösséget?

Figyelt kérdés
Egy régi barátról lenne szó,régen nem volt ilyen,és hogy ha felkeresem,mert hiányzik vagy ilyesmi,akkor olyan közömbösen beszélget velem. Mintha nem igazán érdekelné.
2019. ápr. 24. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha közömbös veled, annak oka van. Nem akar már barátkozni veled. Keress mást.
2019. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak barátai, akikkel élőben eltöltheti az idejét és nem vágyik fb-os beszélgetésekre.

Szerintem, ha hiányzik, akkor beszéljetek meg egy találkozót és találkozzatok személyesen. Akkor lehet, hogy megint olyan lesz, mint régen.

2019. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a találkozót tudnám javasolni: megláthatod, élőben milyen.
2019. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gond a találkozóval, hogy, ha FB-on közömbös, valószínűleg a találka össze se jön.


"Persze, találkozhatunk, majd térjünk vissza rá."

"Ez a hét nem jó, a jövőhetet nem látom, de visszatérhetünk rá"


Utolsó pillanatban lemondás, stb.


Megsérteni se akarják a másik felet, hogy megírják, nem akarnak vele találkozni, de nem főlik a foguk a találkához. Ez így természetes.


Ha közömbösen válaszolgat, az nem fog változni. Megvan a saját baráti köre vagy a magányt vágyja, nem nagyon híve a csetelgetésnek esetleg ideje sincs rá. Nincs az a stílus ami miatt hirtelen regényt írna és le se tenné a telefonját a kezéből, csak Veled csevegne.

2019. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: ez nem feltétlenül igaz. Én utálok fb-on beszélgetni. Jó valamit megbeszélni, de rendesen beszélgetni nem. Ahhoz élőben kell találkozni. Különben is, egy próbát megér. Ha nem megy, akkor meg nem kell erőltetni.
2019. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz, hogy magamból indultam ki. Ha valakivel én nagyon szeretek csevegni, akkor írok neki bővebben; ha nem érek rá, azt is odaírom, hogy később írok, csak most nem alkalmas. Ha avlakivel élőben szeretek csevegni, akkor megbeszélem vele, hogy nincs e kedve összefutni. Olyat nem nagyon szoktam, hogy valakinek 1-2 szavas válaszokat adok, csak, amikor az illető tényleg olyan, hogy szinte soha nem beszélünk vagy a semmiről beszélünk vagy idegesítúő a természete :/
2019. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!