Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hol szoktatok ismerkedni?

Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy néznek ki a napjaim, hogy lenyomom a 8 órát a munkahelyen, aztán hazamegyek, mert úgy nagyon nincsen senki, akivel tudnék valami programot szervezni.


Szóval örülnék, hogyha lenne egy normális baráti társaságom, akikkel kimozdulhatnék a szürke hétköznapokból.


2019. máj. 5. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Üdv a klubban.
2019. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol ahol csak lehet beszélgetni, több-kevesebb sikerrel.
2019. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű, mert iszok, irány a kocsma :-/ Kor, nem, érdeklődés, nagyváros, falu? Utóbbiban aztán tényleg nehéz.
2019. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt xd
2019. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor tele vagy szabadidővel!


Egyszerű a képlet. Csak el kell foglalnod magad. Társas dolgokkal. Lehetőleg kötelező típusúakkal.


Találj nekedvaló sportot, hobbit, és iratkozz be egy tanfolyamra!


Ha meg van egy neked tetszű esemény, pl egy koncert, akkor menj el nyugodtan egyedül is. Majd ott lesz lehetőséged hozzád hasonló emberekkel.

2019. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nincs társaságom, nincsenek barátaim és munka után nincs hova menni.
2019. máj. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Írok még pár dolgot, amit a leírásból kihagytam.

22/F vagyok, Budapesten dolgozom. Érdeklődés: zene, filmek, utazás, számítógépes játékok. Ezeken kívül van még rengeteg olyan dolog, ami érdekel, csak amíg csóró egyetemista voltam, addig esélyem sem volt még kipróbálni/megtapasztalni ezeket, szóval ezekről nem írok listát.


Régen eléggé magamnak való voltam, most már azért változott a helyzet, de azért így is kell idő amíg megnyílok egy társaságban.

2019. máj. 5. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést.
2019. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!