Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinek csak celeb vagy médiában jól ismert barátai vannak? És a mezei civileket csak rajongóknak tekinti?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Üresfejű, végtelenül ostoba, értéktelen ember, messziről kerülni kell.
2019. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Őt a helyzetéért. A társadalmat, meg azért, mert eggyel több embert kell eltartania.
2019. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Semmi. Az én szememben ugyanolyan ember, mint Én vagy te, csak másképp él. Nem érdekel kinek milyen barátai vannak, nekem nincs egy se, szerencsére, és ez így van jól. Aki szerint meg értéktelen ember és üresfejű, azt meg sajnálom, mert csak irigy. Ahogy a magyarok többsége is az, irigy.
2019. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát alanyunk nem celeb, csak a barátai. Ergó magát is csak rajongónak tartja. Hát ennyi...
2019. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alanyunk jól ismert a médiában. Ott dolgozott több évig. De instagramon és Facebookon is csak celebekkel posztol. És én élőben sem láttam még civilekkel soha. Velem mondjuk jóban van, de azért érzem sokszor, hogy velem azért másképp viselkedik, mint a médiaszemélyiségekkel és ezt negatív értelemben mondom.
2019. máj. 7. 21:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki nincs ellenünk, az velünk van. Ez is egy szemlélet. Én is úgy gondolok magamra, mint a legtitkosabb szuperhősre, és most próbáld ki, hogy ettől te milyen változást érzel a világodban. Most hogy már tudod. Ugye mennyivel másabb minden?
2019. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!