Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írhatnék egy fiúnak...

Mit írhatnék egy fiúnak Messengeren, akivel egyáltalán nem ismerjük egymást, maximum talán látásból be tud azonosítani?

Figyelt kérdés
Már 4 éve nagyon szimpatikus ez a srác, de csak múlt héten szántam rá magam arra, hogy belejöljem. Szerencsére pár nappal később vissza is igazolt, bár ez közel sem jelenti azt, hogy érdeklődik irántam. Esetleg egy "Szia! Hogy vagy?" jó lenne kezdésnek? Nem szeretném, hogy úgy érezze ki akarok erőszakolni egy beszélgetést, csak ha már eddig eljutott, akkor ténylegesen is felvenném vele a kapcsolatot. De lehet ezt is kicsit fura lenne írni neki úgy, hogy még sosem váltottunk egymással egy szót sem. Voltatok már hasonló helyzetben?

2019. máj. 8. 17:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehet. :D
2019. máj. 8. 20:21
 12/20 anonim ***** válasza:
Sikerült már?
2019. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, még mindig nem mertem írni neki. :( Talán már nem is fogok.
2019. máj. 12. 20:04
 14/20 anonim ***** válasza:

Gondoltál arra, hogy mi van ha...?

Nem veszitesz semmit! Én is ugy voltam vele mint te, az elsőt buktam, mert késő volt és összejött egy másikkal, de mégis tetszettem neki... Aztán jött a masodik, konnyebb volt, elfogadta, és elkezdtünk beszélgetni, azóta is együtt vagyunk.

2019. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy idővel megbánnám, hogy nem léptem... De valamiért az az érzésem, hogy nem érdekelném. Meg úgy őszintén azt tapasztaltam, hogy nem igazán tudom hosszútávon fenntartani ezeket a netes csevegéseket. Ettől függetlenül szerintem majd megpróbálok írni neki valamit. Úgy gondolom, hogy maradok egy egyszerű "Hogy vagy?" - nál, nem akarom túlbonyolítani.
2019. máj. 12. 21:01
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne azon parázz, hogy nem érdekelsz-e vagy sem. Hanem konkrétan tudj meg tőle, hogy akar-e ő is többet! Igen, meg fogod bánni, és nagyon gyáva vagy...

Kezdésnek irj, inkább azt hogy, szia! van-e kedved beszélgetni?

2019. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16: Köszönöm, megfogadom a tanácsod. :)
2019. máj. 13. 07:01
 18/20 anonim ***** válasza:

szia.

én ha félig-meddig idegentől kaptam üzit, akkor az ilyen "hogy vagy? mit csinálsz?" típusú kérdésektől a falra másztam... ne kérdezgessen már ilyesmit vki akit nem is ismerek.


szerintem érdemesebb a lapjaidat nyíltan kiteregetni: én azt írnám, hogy "szia. szimpatikus vagy, párszor már láttalak. van-e kedved dumálni?" a hogy-vagyos-kérdés is ezt jelenti nyilván, de nyíltan fogalmazni szerintem elegánsabb.

2019. máj. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18-as teljesen igazad van. Jobban belegondolva tényleg ez hangzik a legjobb kezdésnek. A reakciójából meg ha nagyon szűkszavú lesz úgyis levágom majd, ha nincs kedve beszélgetni.
2019. máj. 13. 07:28
 20/20 anonim ***** válasza:
Na, történt valami azóta? :)
2019. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!