Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek? Nem szeretném...

Most mit tegyek? Nem szeretném elveszíteni.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már lassan 1 éve vagyunk jóba. Előtte is ismertük egymást de úgy mondva, csak nem rég találtunk úgy egymásra. Viszont nem rég, elkezdett ilyen anime őrült lenni, és teljesen elhanyagol. Van egy másik közös ismerősünk, aki ugyan úgy animés, és most állandóan együtt vannak. Észre sem veszi hogy ez mennyire bánt. Nem rég, egy két hete össze is vesztünk, mivel volt számomra egy fontos dolog, amit megígért hogy segít, és amikor arra került a sor hogy meg kellett csinálnom, ő sehol sem volt, és később derült ki hogy animét nézett avval a másik lánnyal. Utána mikor mérgesen rárontottam,ő volt felháborodva hogy meg mertem említeni, hogy megígért valamit. Aztán pár napig rosszba voltunk. Nekem hiányzott, viszont ő nem mutatott semmi, megbánást. Nem hogy bocsánatot kért volna. Végül mikor már én húztam az agyát, akkor beadta a derekát és nagy nehezen kinyögte hogy bocs. Viszont csak úgy ha én meg azt mondtam hogy az én hibám is. Azt hittem hogy észhez tért, de nem. Ma megbeszéltük hogy holnap elmegyünk moziba. Én ráírtam Messengeren, hogy nézzünk másik időpontot, mert nekem az nem jó. Megnézte de nem válaszolt. Ilyet már sokszor csinált, sőt mindig, és még büszkén el is mondja hogy ő animét nézett és hogy tudhatnám hogy nem fog válaszolni. Én eddig elnéztem de most elegem lett és mondtam hogy nem megyek. Megnézte nem válaszolt. És csak utána egy fél órával írt hogy miért nem jó az az időpont.


Itt én kapom fel mindig a vizet?

Mit tudnék tenni hogy észre vegye magát?



Félre ne értse senki, semmi bajom az animével meg az animés emberekkel.



2019. máj. 10. 20:59
 1/1 anonim válasza:
69%

Ezt nevezik az újdonság varázsának. Mikor valaki megismer valami új, izgalmas dolgot és minden idejét azzal tölti. Ez igaz akármilyen emberi kapcsolatra is.

A problémára vonatkozóan azt javasolnám hogy várd meg amíg lecseng nála ez az őrület (mert le fog) és akkor rájön hogy az emberi kapcsolatait elhanyagolta. Nálam ehhez kb fél év kellett. Azt nem mondom hogy ugyanolyan lesz mint volt mert szerintem az animék képesek erősen befolyásolni egy személy jellemét de nálam pl pozitív hatást váltott ki :)

De az se rossz megoldás ha te is nézel párat. Hogy beszédtéma legyen legalább... Így máris nem érzed magadat elhanyagoltnak. Kérdezd meg tőle hogy miket ajánl de ha elmondod az érdeklődési körödet és is tudok mondani párat ;)

Az hogy fél óra múlva válaszol igazából érthető. Senki nem szereti ha félbeszakítják miközben valami "fontosat" csinál. Animéknél 1 rész kb 20-22 perc. Még örülhetsz is neki hogy nem 45 perc egy rész mint a legtöbb sorozatnál :D

De mindenképp legyél türelmes vele mert ha felkapod a vizet csak magadnak ártasz. Úgy látom neki most más dolgok fontosak. Kitartás!

2019. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!