Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől megy tönkre így egy...

Mitől megy tönkre így egy legjobb barátság?

Figyelt kérdés
Mar regebb ota legjobb barátnők vagyunk, de kb. 1-2 hónapja úgy érzem egyre jobban távolodok el tőle.Mar nagyon sokszor irrital a viselkedese meg minden, de nem tudom mi miatt tortenik mindez mert nem tortent semmi durva dolog, ami tönkretehette volna a barátságunkat..kerlek segitsetek!:(

2019. máj. 10. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberi kapcsolatok hullámzóak, és néha előfordul, hogy túl sok időt töltünk együtt valakivel, olyankor pedig kell egy kis szünet, egy kis távolság. A barátságos ettől nem mennek tönkre.
2019. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátságok nem örökéletűek, mint ahogy más emberi kapcsolatok sem, van, aki ezt nem tudja elfogadni és a továbbiakban feszültségek között él.
2019. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is pont így vagyok a "legjobb barátnőmmel" ... Sokszor próbalkoztam megbeszélni vele h úgy érzem eltávolodtunk egyetértett benne de nem változott semmi ....de nem vagyunk egyformák ti lehet megtudjátok beszélni
2019. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy jó ideig azt gondoltam, hogy van egy társunk, aki miután megtaláltuk, mindig ott lesz nekünk. Aztán miután az első komolyabb barátságom, (ami kicsit többé is alakult) véget ért, rájöttem, hogy ez egyáltalán nem így van. A világban rengeteg ember él, nagyon sok emberrel kijöhetünk jól, aki hasonlít hozzánk. A kérdés hogy mikor sodorja hozzánk őket az élet. Viszont egyik sem tart örökké, egy idő után az összes megfakul. Van egy olyan mondás, hogy: Ami elromolhat, az el is fog.
2019. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!