Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék lányokkal barátkozni...

Szeretnék lányokkal barátkozni, de valahogy nem sikerül, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
18/f
2019. máj. 15. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyibol aztan meglehet mondani cseszed...
2019. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy ők attól félnek, hogy nem mint barát, hanem mint férfi közeledsz hozzájuk. Keress velük közös témát. pl, sorozat, sport.
2019. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkedem veled, írj rám

19/l

2019. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nagyon ritka az, hogy mindkét fél barátain tudjon ellenni a másikkal. Hidd el, én már 23 vagyok és van egy lány barátom, tényleg csak barát, soha nem volt köztünk semmi és amúgyis házasodni készül, de ez csak vele ment. Egész egyszerűen jól megvoltunk így és kész. Más lányokkal nem jött össze. Vagy én akartam vele járni vagy ő velem. És leginkább ezért nem próbálkoznak ilyenekkel az emberek. Énse szoktam ez a lány barátom is csak azért jött össze, mert a baráti körünk egyforma így sok programunk volt közösen.
2019. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj, megpróbálom kitalálni
2019. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérlek leírsz egy példát; egy esetet, amikor tönkrement egy lánnyal egy baráti kapcsolat vagy létre se jött? Példa alapján jobban át lehet látni külső szemlélőként és kiemelni, hogy mi volt a bibi és miben illetve hogyan kéne változni.
2019. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha szeretnél
2019. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!