Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúk miről szoktak beszélget...

A fiúk miről szoktak beszélgetni a barátaikkal?

Figyelt kérdés
Fiú-lány barátságban miről szoktatok beszélgetni?
2019. máj. 20. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fiú-lány barátság nincs. Vagy dugni fognak, vagy fél év múlva már meg sem ismerik egymást. A kettő nem zárja ki egymást.
2019. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ki kell ábrándítsalak. Van fiú-lány barátság. Főleg, ha minimum az egyik fél meleg.
2019. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
de, a melegek igazi ferfiak. ~ egy meleg. :)
2019. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelentéktelen dolgokról. Vagy beleszeretsz, vagy megunod.
2019. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről. Közös érdeklődési kör, aktuális események, kinek hogyan alakul az élete, stb.
2019. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről ami közös pont vagy érdekes lehet. Tanulmányokról, munkáról, sportról, hobbikról, jövőről múltról, kapcsolatokról, politikáról, vallásról, mindenről. A lényegi különbség talán csak annyi, hogy ők nem kapják meg az "xy sminkcucc akciós a dm-ben" körüzenetet :D
2019. máj. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éve ismerem a fiú barátomat és nem történt mindezidáig köztünk semmi. Mások szerint nem néz ki rosszul, de nekem valahogy soha nem jött be meg nem is néztem rá úgy soha, és ez ugyanígy volt az ő esetébeb is. Azóta neki van barátnője,akivwl szintén jóban vagyok és ő szintén tudja, hogy nem kell tőlem féltenie. Szóval lehet hogy a hosszú évew ismertség miatt, de bennem szószerint soha nem ötlött fel a kérdés, hogy na mi lenne ha most járnánk... Sőt...eh..szinte hányinger fog el ha bele is kellene gondolnom. És mielőtt valaki ezzel jönne, egyikőnk sem bűn ronda xDD szóval ez a teória is megbukott hogy csak akkor lehet barátság fiú lány között ha az egyik vagy mindkettő csúnya. :D Egyébként most 18 vagyunk mindketten és kb óvodás korunk óta ismerjük egymást. Nem tekintek testvéremként rá de elég szoros baráti kapcsolat alakult ki közöttünk.

Bármiről el tudok beszélgetni vele, nincs nagy különbség hogy fiú és nem lány barát. Suli, család, kapcsolat , közös érdeklődés (pl sorozat, film, zene). Ezek kb a leggyakoribb témák. De ugyanúgy egy ruhával kapcsolatos kérdést is meg tudok vele beszélni attól még h férfi nemű és hetero. :D Szóval gyakorlatilag bármiről el tudok vele beszélgetni.

2019. máj. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10+ éve ismerem a legjobb lány barátom, baromi gyönyörű és okos csaj, testvéremként szeretem!

szoktunk beszélni velünk megtörtént dolgokról, sztorizgatunk, tervekről, családról, munkáról...kb bármiről

2019. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!