Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akar egy ember sem barátko...

Nem akar egy ember sem barátkozni, beszélgetni velem, de miért?

Figyelt kérdés
Jó néhány lány barátom volt ezelőtt, jókat beszélgettünk, hulyeskedtunk, de most bármikor bárkihez oda mennék nem akar velem beszélni, lekoptat.. Hasonlóképp a fiúkkal is, egyikük sem akar beszélni velem de nem tudom miért. Párom át cseszett, megcsalt a hátam mögött és hazudott is a dologról. Legjobb haverom is elhidegül tőlem, nem tudom mit tegyek. Szükségem van valakire de az a stressz ami rajtam van egy ideje össze roppant... Mit tehetnék?
2019. márc. 7. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess idegenekkel. Aztán ki tudja, lehet barátság szövődik köztetek.
2019. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem barátot keresel hanem egy szelepet, akivel leereszthetsz. Ezt megérzik az emberek.

A barátságok nem a stresszlevezetésen alapulnak.

2019. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 idegen, barát, egy kaptafára megy: minenki eltol.

#2 nem emiatt szeretném. Az utóbbi időben fokozódott bennem a stressz, részint amiatt hogy elhagy aki ismer, hazudik aki szeret. Nem azért keresek kapcsolatot, hogy leeresszem a stresszt hanem azért hogy barátkozzak

2019. márc. 7. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress beszélgetőpartnereket, levelezőtársakat neten. Szerintem az fontos, hogy ne mindig a múltadról és kudarcaidról beszélj és ne minden alkalommal "életvezetési tanácsot" kérj, mert egy idő után megterhelő lehet a másik fél számára. Nem azért írom, hogy bántsalak, az ember hajlamos erre, ha sok, rengeteg kudarc érte az életben, átverés, kihasználás, stb... Én is hajlamos vagyok rá, nekem is figyelnem kell, hogy ne tegyem...
2019. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 értem miről beszélsz. Én is ilyen voltam.. fél éve próbálok más lenni, ami sikerült is, de valshogy egyre csak távolodik tőlem mindenki.
2019. márc. 7. 17:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol tudnék ilyen levelezős dolgot találni? Bocsi a fogalmazásért
2019. márc. 7. 17:01
 7/8 A kérdező kommentje:
18F vagyok, megköszönném ha nem spammelné senki a tipikus dugni vágyó üzeneteket. Köszi!
2019. márc. 7. 22:05
 8/8 Pretorius25 ***** válasza:

Ha van az embernek egy lakása/háza, egy munkahelye, akkor mi szükséged a barátokra? Megélsz nélkülük nem?

Ha nem, akkor meg a kollégák közül is kerülhet ki barát számodra.

2022. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!