Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos hogy ezen...

Szerintetek jogos hogy ezen kiakad valaki?

Figyelt kérdés

egyetemre járunk, egyik barátnőmről van szó.

volt egy verseny pár hete amire mindketten neveztünk, én végül 3. lettem, ő nem lett benne a top 20 ban.

mióta kiderült az eredmény kb nem áll szóba velem.. pedig direkt nem vágtam fel vele, sőt szóba se hoztam, csak annyit mondtam az elején, hogy vizsgamentességet úgyis csak az első helyezett kap, szóval nem jelent semmit az egész...


a tesóján keresztül tudom ( akivel szintén jóban vagyok), hogy az a baja, hogy én ott a verseny előtt "híreszteltem" a baráti körünkben, hogy "jajj épp filmezek, jajj kit érdekel a verseny, nem is tanulok rá annyit" közben mégis meglett nekem, neki meg nem..


2019. máj. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ez nagyon gyerekes és rosszindulatú viselkedés tőle.
2019. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarok gonosz lenni, de ha te valóban komolyan elgondolkoztál ennek a jogosságán, akkor azért bizonyos téren te is elég éretlen vagy.

Most komolyan, ilyenen már óvodában is ciki besértődni... Egy felnőtt ember, aki elvileg pár éven belül diplomát kap, ne tudja felfogni, hogy mi az a versengés, és hogy a világban elég sok dolog a versengésen alapul... na, ez az irtó nagy gáz.

2019. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
egyetem, bzdmeg...
2019. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jogos. Nekem pont volt olyan haverom az egyetemen, aki még vizsga alól is mentesült. Nyilván irigyeltem valamennyire de ez van. Még segített is felkészülni vizsgára év végén.
2019. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!