Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ideje lenne találkozni?...

Ideje lenne találkozni? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, két éve beszélünk interneten, egy-két szünet volt, de mostanság, hónapok óta minden nap beszélünk. Szeretjük egymást (barátként), beszéltünk már a találkozásról, de egyikőnk se merte eddig kimondani konkrétan, hogy na akkor találkozzunk. Szerintetek? Mi a véleményetek erről?

17l



2019. máj. 25. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretem én sem az ilyen erőltetett szabályokat, de mégis mennyivel le volt egyszerűsítve azzal a helyzet, hogy ameddig a fiú oda nem megy, addig a lány biztos is hogy esélytelen, és így hogy ezt mindketten tudták, nem volt az hogy egymásra várnak, hogy na most mi lesz. Viszont létezik egy ennél is sokkal egyenesebb út, hogy elmondod neki egyrészt azt hogy barátként, másrészt azt hogy személyesen is szeretnéd megismerni, és kész. Erre meg majd mond valamit és akkor majd lesz valami.
2019. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ideje. Nekem egy hónapja van egy ilyen netes barátom és már rég szóba került. Csak köztünk van két országhatár. De már szervezzük.
2019. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél bátor és kérdezd meg hogy benne lenne e egy személyes taliban.

Bár nem tudom mekkora a távolság köztetek , de egy jó tanács, ö jöjjön el hozzád, és valami nyílt helyen legyetek, az ördög sosem alszik alapon.

2019. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!