Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sokat beszélünk de sosincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat beszélünk de sosincs ideje találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok és ő is belém (egyik barátnője elmondta). Kb. 1éve beszéltünk utoljára és akkor elmondtam neki, hogy nagyon szeretem de én nem tudok vele úgy kapcsolatban lenni, hogy nem találkozunk sose mert csak a Messengeren beszélünk, mert neki sosincs ideje vagy nem engedik el szülei. De valamelyik nap buszon összefutott anyummal és beszélgettek és akkor mondta neki hogy sajnálja hogy már nem is beszélek vele mert ő sose tud velem sehova se eljönni,és tegnap rámirt. Most mit tegyek?

2019. márc. 19. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kamuzik, ha akarna találkozna
2019. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha valakinek fontos valaki, akkor arra mindig szakít időt.

nekem fontos volt egyszer egy lány és elmentem utána franciaországba is, nem érdekelt, hogy vizsgáim voltak az egyetemen, az se, ha nem engednek át, elmentem, hogy láthassam, ez nem szerelem, amit a csaj érez bocsi.

2019. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor miért nem megy a hegy Mohamedhez? Értsd: miért nem mész Te a lány után. Lehet, hogy a lánynak a szülei nem engedik el őt (erre egy fél mondattal utaltál is). Lehet, hogy ezt a szülői tiltást a lány azzal takargatja, hogy nincs ideje. Ha anyudnak azt mondta, hogy hiányolta a beszélgetést, akkor szerintem vonzódik hozzád, de a szülők vagy más miatt nem közelít és füllenti, hogy nincs ideje. Kort nem írtál, így tanácsom sincs a kérdésedre.
2019. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez történt velem, bár mi fél év alatt háromszor megoldottuk a találkozást. Végül vége lett, ez így nem működik.
2019. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

17 vagyok ő 16

Pl.még régebben kimentünk ott náluk a dunához kb max 1000méterre a házuktol fél óra alatt 3x hívta annya meg engem 1szer mivel ő nem vette fel e telót, de ha véletlenül találkozunk akkor teljesen bezsong és annyira aranyos csak igazából nem értem

2019. márc. 19. 12:40
 6/8 anonim válasza:
100%
Megdöglött a kutyád de megtartod?
2019. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedd a sátorfádat. Sokáig nincs otthon maradásod, az apaság nem játék, sok hal van a tengerben
2019. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromság! Rengeteg ideje van csak éppen rád nincs...
2019. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!