Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Élni nincs időm, a munka lett...

Élni nincs időm, a munka lett az életem, nem értem, hogyan lehet így élni?

Figyelt kérdés

Hétköznap heti 50 órát dolgozok (nehéz fizikai), fizetés hadjuk kategória... hazamegyek dul bennem, hogy csinálok itthon is valamit, barkácsolás, takarítás stb. de egyszerűen a lábaim nem bírják a további állást.


Hétvégen meg kimosok magamra, és megcsinálok ezt-azt aztán Vasárnap elmegyek kerékpározni. És hétfőn kezdődik előröl.


Se barátaim, se senkim de igazából nem is értem, hogyan lehet így kapcsolatokat ápolni.


Nem gondoltam volna, hogy ilyen lesz dolgozni.


2019. máj. 25. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
igazad van! Hadjuk
2019. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Megjárta a hadjuk útját.
2019. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért dolgozol heti 50 órát? szombaton is? az jó, hogy "dúl benned" a tenni akarás, de olyat kellene választani, amihez nem kell állni. Pl. Olvasni. Elhívni egy-egy barátot, beszélgetni egy tea mellett, rajzolni, festeni. Azután, ha kipihented magad, lehet barkácsolni, takarítani. Vasárnap is- biztos nem egész nap kerékpározol.
2019. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!