Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában senkit nem érdekel...

Mostanában senkit nem érdekel hogy mi van velem? Miért viselkednek így velem?

Figyelt kérdés
Nap mint nap azt veszem észre,hogy majdnem hogy senkit nem érdekel mi van velem a "barátaim" közül...egy rendezvényre is elmentem egy társasággal tegnap ott volt köztük egy jó barátom is,aki végig le se tojt,mondhatom,egyedül ültem fel mindenre,és próbált bevágódni a társaságba...aki felült volna velem,annak meg fizethettem volna én,amikor ezen kiakadtam és elmondtam neki,akkor ő akadt ki hogy milyen sok bajom van...ő mindenkinek adot pénzt,nem kérte vissza, 4 ezret szórt szét a társaságban hogy bevágódjon,és inkább nem is mondom még miket csinált.Vele mennék nyáron táborba,és amikor ketten vagyunk,akkor normális,de nem tudom hogy amit most leírtam,az arcába olvassam-e,vagy sem...Kezd elegem lenni.Az a tervem hogy a legközelebbi ilyene elhozom 2 másik barátnőm,akikkel leszek végig és őt lesz@rom....

2019. máj. 26. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Velem is ez van. Lesz@rnak a "barátaim", és újakat kellene találni helyettük. :D Okuk az nincs rá, amiért igy viselkednek.
2019. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek számára sajnos elértéktelenedett a barátság. Olyat találni aki tényleg az felér a lottó főnyereményével (szerencsefaktorban, nem pénzben).
2019. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nap ming nap vannak ilyen kerdesek itt fent. Talan megismerhetnel eggyet. Es 2 ember problemaja megoldodna
2019. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!