Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Fiú lány közötti...

Mit tegyek? Fiú lány közötti barátság

Figyelt kérdés
A történet annyi hogy én mikor sulis voltam 4éve , megismerkedtem egy osztálytársam barátnőjével , akivel azóta mindig jó kapcsolatot ápoltunk mondhatni mi voltunk rá a példa hogy fiú és lány között igenis van barátság . az utolsó buliig ebben éltem , na most mikor vége lett a sulinak az osztálytársam és ez a lány összeköltöztek , eljegyezte a gyerek , és nemrég volt " lakásavató buli " ahol én nagyon bevoltam rugva , és a csaj is , és kiderült h ő sokkal többet érez mint barátság , nem történt semmi olyna , de viszont azóta én is valamivel többet érzek , de nem akarom szétrombolni a kapcsolatukat semmilyen formában sem , mit tegyek
2019. máj. 27. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Durva történet! Én szerintem nincsen! Mert ha jól elvagy egy lánnyal ahhoz vonzódsz szexuálisan. Én is azt hittem, hogy lehetséges, aztán lefeküdtünk. Azóta is hiányzik. 😊
2019. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor segítek! 😊 rakd meg a csajt, vedd el a lakást, csinálj neki gyereket, és be happy now.... ❤️❤️❤️🥰❤️❤️❤️
2019. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mindig én, szoval a másik, hogy békénhagyod őket, mert a lelkiismikid nem engedi, hogy beleszolj. De amugy ha a lakásavatón szerelmehvall neked, ne csodálkozz, ha nem lessz hosszúéletű veled se, mert mire elöször megfekteted, lehet alatta más pasinak szerelmes üziket fog küldeni! 😂😂😂😂
2019. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor már megérted, hogy miért îrom, h hiányzik nekem az a lány ugye? Mert ha teszel calamit elveszted, és tenni fogsz, mert gérfi vagy..... ez van.....
2019. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi*
2019. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok Jézus!
2019. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy eskü irigyellek, ma már ilyen gondjaim nincsenek, de punci sincs körülöttem, mán asse tudom hogy néz ki! Majd teremtek magamnak egyet... és lőn pina 😂😂😂
2019. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jólvan , bocsi 😕
2019. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!