Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lekoptak a gyerekkori barátok,...

Lekoptak a gyerekkori barátok, csak én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, fiatal felnőtt vagyok.Az lenne a gondom, hogy teljesen elkoptak a barátaim.Az egyik barátnőm ,akivel heti 3x is találkoztam egy összveszést követően ,nem áll velem szóba ,letiltott telefonon.Több ,mint 10 éves barátságunk volt, próbáltam személyesen megbeszélni, bocsánatot kérni ,mindhiába.Minden probléma gyökere az előző kapcsolatomból ered, sajnos hanyagoltam a barataimat de nem tudtam h ez ekkora válságot idéz elő.Nagyon megbántam ,h így alakult de már nem tudom visszacsinálni.Nagyon szerelmes voltam az exembe ,aki nagyon megvezetett, de nekem ő jelentett mindent.Sajnos a barataimra kevesebb hangsúly került.így is kiálltam mellete legyen a neve N. De ő úgy érzi elhanyagoltam.Nagyon bánt ez az egész nem vagyok rossz ember ,de rossz

döntést hoztam.Nagyon hiányzik ez a barátnőm de már egy éve lassan ,h nem beszélünk.Jelenleg a 4/2 baratom maradt meg ,ők kiállnak mellettem.


2019. máj. 29. 22:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Az összeveszés az jelentette ,h megbeszéltünk egy találkozót ,amire nem mentem el.Mindezt azért ,mert az exem ,aki megcsalt ,becsapott .Eltűnését követően felhívott, indulás előtt annyira kicsinált idegileg,hogy csak sírtam a lépcsőházban.Kb. a barátnőm 15 p várt rám aztán hazament.Tudni kell ,h egy metromegállónyura laktunk egymástól.Ezerszer bocsánatot ,kértem de mindhiába.
2019. máj. 29. 23:02
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt igazi barát a barátnőd.

Barát az, aki képes a másik gondját megérteni és mellette állni akkor is, ha éppen rossz passzban van a másik.

2019. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy sms, hogy hé paraszt, ne várj, nem megyek. Amúgy írtad, hogy hanyagoltad őket. Most átkerültél a másik oldalra. Nekik is ennyire ízlett, vszinu nekik is volt idő, amikor szükségük lett volna rád. Igen, ezt te cseszted el vszinu. Van ilyen.
2019. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hívtam és közben leszaladtam a találkozóhelyre.Illetve írtam, hogy kevesebbszer kerestem, viszont nikor bajba került azzonnal segítettem.Pénzzel mindennel tehát nem hagytam magára...
2019. máj. 29. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon egyoldalú. Nem mindegy hanyadik ilyen eset volt, nem mindegy hányszor sírtál a vállán, nem mindegy hányszor próbálta meg felnyitni a szemed, nem mindegy te mennyire voltál ott neki, sokminden nem mindegy.


Én most szüntettem meg egy barátságot, folyton én kerestem én kezdeményeztem találkát, beszélgetést. Ha dumáltunk csak arról volt szó, hogy neki milyen szr mert a szeretője ezt meg azt csinálta, mert a munka milyen rossz. Üzenetekre volt, hogy hetekig nem válaszolt. Legutóbb 1,5 hónapot váratott, írta a szokásos dolgokat, arra már nem válaszoltam. Meguntam.

Könnyű azt mondani, hogy a másik csaj rossz barát és ennyi miatt nem kell megszakítani egy barátságot, de valószínűleg ez csak az utolsó csepp volt.

2019. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez magyarázkodás. Te is érzed, hogy te cseszted el. Tudod. A kérdés tárgytalan. Amúgy nem is tudhatjuk. Én is csesztem el így barátságot. Tudtam, hogy én vagyok a hibás. Szerintem te is.
2019. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem írtam ,h hibátlan barát voltam az tény , hibáztam.Mikor találkoztunk nem csak magamról beszéltem ,hanem érxeklődtem.Volt ennek előzménye, úgy gondolom,hibáztam.De mégis 10 évet csak így kidobunk a kukába együtt nőttünk fel dokat segítettem neki ,ahogy ő is nekem.
2019. máj. 29. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem két tíz éves barátságom ment a levesbe. Annyi volt a bűnöm, hogy összejöttem valakivel, akit ők előítéletek alapján elítéltek. Sajnos ez van, az ilyen nem barát. Nekem nem is maradtak, de ilyen ember nem is hiányzik. Neked se hiányozzon, nem volt igazi barát soha.
2019. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez nagyon durva, igen ezt én is tapasztaltam ,h a nők irigyek,ha a masik boldog.Nunk is ez volt , tok mindegy mi történt exemmel egy ideig nagyon boldog voltam.Okes ,hanyagoltam a barataimat,nem nagyon de megis kevesebbszer talaljoztunk.Ha baj volt számíthatott rám,sosem gondoltam ,hogy egyszer letilt telefonon.
2019. máj. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!