Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csalódtam a legjobb barátaimba...

Csalódtam a legjobb barátaimban, én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nélkülem mennek programokra, bulikra, egymásnál összejövetelekre, nyaralni stb. Eddig legjobb barátaimnak tartottam (igaziból részemről most is azok, van össz-vissz 3-4 legjobb barátom van) de ezeket a húzások után már besokalltam! Sokat sírtam és nagyon magam alatt vagyok mert ilyenekre meg sem kérdezik mennék-e, nem is gondolnak rám, pedig mindennap beszélgetünk, jól elvagyunk, közel ülünk egymáshoz a suliban, órán is beszélgetünk stb. Suli után is néha csinálunk valamit meg eleve több éve mindig hívtak ilyen bulikra és összejövetelekbe, de most mintha nem is léteznék... Mi változott? Neten is sokat beszélgetünk, messengeren, ha megutáltak volna nem írnának nekem és nem keresnék a társaságom. De ez ellentmondásos, mert keresik és ezzel együtt kerülik is... ???

Egyetlen nagyon okos megoldásom van erre, de ezt nem hiszem, hogy tudják... Sokat barátkoznak a barátaim másokkal akiket én nem szeretek... Se magát az embert se a személyiségüket, életfelfogásukat annyira ellenszenves nekem. Viszont akkor ezek szerint inkább velük barátkoznak mint velem. Mostanában minden közös programba ők is benne vannak én meg utálom őket, VISZONT nem is hívnak ha ők mennek, így esélyt sem adnak, hogy elutasítsam vagy ilyesmi... De ez már az eleje óta így van, ha ők mennek én nem, lehet ők sem kedvelnek de mondjuk én se őket szóval kölcsönös. De kezet fognak velem és beszélgetünk nagy ritkán meg voltam már kettesben velük és elvoltam, szóval szerintem ők erről nem is tudnak. Meg voltam már velük ilyen programokon szóval attól, hogy ők mennek miért nem mehetek én is? Ki hagynak mindenből és most már nagyon megelégeltem!

Mi változott? Miért fordulhatott ez elő? Én tehetek róla nem? Nem vagyok elég jó, legalábbis annyira nem ha köztem és köztük kell választani ők mennek mostanság nem én... Meg nem értem miért nem kérdezik meg akarok-e jönni? Mert sokszor mentem mikor ők is és elég jól elvoltunk, élveztük... Néha hívnak szökő évente egyszer aztán ha nincs kedvem vagy nem érek rá lemondom. Miattam nem fogják ugye más korra rakni a programot én nem vagyok akkora szám de ha x vagy y nem megy akkor nyilván :/

Valahogyan visszatérhetek a régi kerékvágásba? Szeretném újra a legjobb barátaimnak tartani és ha úgy is viselkednének! Sok közös emlék van már mögöttünk és most ezeket másokkal akarják újra élni, lecserélnek... Nem jó érzés, és nem is akarom hagyni! Azért hülye nem vagyok, nem akarom az egyetlen értelmes dolgokat (barátság) hagyni elszalasztani... Ez nem önzőség vagy féltékenység. Mibe telne ha meghívnának? Ha ott lennék? Eleve ha jó barátjuknak tartanának nem is lenne kérdés, hogy jövök. Annyi bulit meg nem mondtam le, hogy meg se kérdezzék mert tudják, hogy úgyse mennék. Néha ha tényleg nem jó, de kamuból még soha nem mondtam le!

19/F



2019. ápr. 4. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Engem is ki hagytak mindenből, én csak azt tudom elmondani hogy engem miért nem tudom nálad is ez e a probléma. Én unalmas vagyok, nincs egyéniségem, felejthető vagyok, olyannyira hogy sokszor akkor sem vesznek észre ha ott vagyok.

Szerintem kérdezd meg őket néha néha hogy mizu, mennek e valahová és ha azt mondják hogy nem se másnap mégis elmennek akkor egyértelmű hogy szándékosan nem akarnak látni. Ilyenkor még kéne velük beszélni, hogy mi ennek az oka.

2019. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez bonyolult, néha én is csendes vagyok, de erre közre játszik kik vannak a társaságban. Van olyan ember ha ott van akkor nem tudok kb megszólalni, vannak ilyen emberek akiknek a puszta jelenléte befolyásol. Más leszek (rossz értelemben) sokukat ezért utálom és kerülöm mert nem tudok önmagam lenni. És ez idegesít. De pl kettesben jobb társaság vagyok (sokan ettől félnek, a kínos csend meg ilyenek de én nem igazán) Mondom engem bizonyos emberek zavarnak akiket utálok és leginkább emiatt nem megyek velük ha ők is mennek mert nem érezném jól magamat.

Hoztam már fel nekik ezt a témát és kicsit ők is efelé terelgettek, hogy nem érezném jól magam. Volt már téma és félek túlságosan is jól ismernek és tévesen aggódom de akkor is, ha szeretnek őket hanyagolják már és ne engemet :( Ha igazán ás ők is legjobb barátjuknak tartanak akkor én legyek az első számú, a prioritás!

2019. ápr. 4. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha a barátaidnak gondolod őket, akkor nem ide kellene kiírni, hanem egyenest megkérdezni tőlük. Ha igazán érdekel, miért hanyagolnak. Egy igaz barát mer szemtől szembe kérdezni. Ha ez nem történt meg, akkor te vagy a hibás, akármiért hanyagolnak!
2019. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nem akarok túl "needy" lenni aki mindig mondja miért nem hívtatok, miért nem törődtök velem, haló itt vagyok mint valami 14 éves aki figyelemre vágyik.

Meg mondom, beszélgetünk suliban, messengeren stb. Jó barátaim csak egyszerűen már programokra nem hívnak és ez nagyon fura, de mint írtam ilyen témákat felhoztam már

2019. ápr. 4. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, mert a legjobb barátaidnak hitted őket, aztán most meg kiderült, hogy mégsem annyira jók....


Szerintem ne pedálozz utánuk, hanem keress új barátokat!


Ha te fontos lennél nekik, akkor most nem tetted volna fel itt ezt a kérdést.


Lépj túl rajta!


De ha ennyire válaszokat akarsz, akkor meg is kérdezheted őket, bár gyanítom, hogy az lesz a válasz, hogy á nincs semmi bajunk veled.


Aztán meg mégis, látod.....


Minden elmúlik egyszer és ez nem igazi barátság, csak részedről sajnos, hiszen amíg te itt aggódsz értük, ők magasról tesznek rád és jól szórakoznak.


Kell ez neked?!

2019. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy igazad lehet... És én is ezt gondolom csak nem tetszik és változtatni akarok, mert én a saját hibámnak fogom fel. Nem vagyok olyan központi ember, nem tudok olyan könnyedén barátkozni és ismerkedni de igaziból lehet ezt kéne tenni... Nem tudom...
2019. ápr. 4. 19:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mint írtam 3-4 ilyen legjobb barátom van és egyetlen egy ember az ultra stabil és minden szempontból és mindenhogyan legjobb barát! Csak ő meg más körökben mozog, nem az a bulizós és ilyen társasági én meg ezt igénylem és most ezen van a hangsúly, mert a barátaimmal kijövök meg minden, de 19 éves vagyok, szeretnék élni és úgy érzem ezt elveszik tőlem és megfosztanak az élményektől!
2019. ápr. 4. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Kik veszik el, kik fosztanak meg?!


Csak te saját magadat, mert olyan embereknél pedálozol, akik nem foglalkoznak már veled.


Élik a saját életüket és tedd te is ezt!


Ismerkedj a neten, keress kifejezetten bulizni akaró párt magadnak, aztán menjetek együtt bulizni és hátha vannak jó haverjai, akiknek a társaságában te is boldogabb leszel aztán csá!

2019. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát ez megoldás lenne, csak nem tudom hol lehetne ilyen embereket keresni. Mert nyilván az lenne a leglogikusabb, hogy olyan embereket keresek amilyen én vagyok, de hol?

Barátnőm sincs már egy fél éve szóval ez a plussz kimozdulás is eltünt az életemből. Szóval jó amit mondasz de félek lehetetlen :(

2019. ápr. 5. 18:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, mit szoktak mondani? Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. :)


Rengeteg netes ismerkedős oldal van, guglizd ki magadnak, regizz be egy mosolygós fotóddal, egy jópofa szöveggel aztán szerezz barátnőt közös bulizásokhoz és meglátod akkor a haverok sem fognak már neked annyira hiányozni.


Mi történhet a legrosszabb esetben?


SEMMI.


És akkor minden marad a régiben.


De ha bejön, akkor akár meg is oldódhat a problémád.


Vesztenivalód nincs. Ne keseregj, cselekedj! Hajrá! :)

2019. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!