Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek nem hiányoznak a...

Nektek nem hiányoznak a gyerekkori barátok?

Figyelt kérdés
[azért nem vagyok idős...19éves vagyok :D ] na szóval...sokszor gondolok a gyerekkori barátaimra...hiányoznak a találkozások, a mókázások. Még egy általános suliba jártunk mindannyian. Én voltam a legidősebb és hetedik után semmi se volt úgy ahogy régen... Nem is jártunk le, de ez így az idő múlásával komolyan kezd "bántani" hogy valójában az utolsó közös találkozásunkat semmivel nek töltöttük el. Mindenkit kb 5éves korom óta ismertem és 14éves koromig mindennap le jártunk... És rettentően megváltoztak. Lényeg ami a lényeg (és bocsánat mert amúgy nagyon kesze kusza) mit tegyek, hogy ne hiányozzanak? Hogy elfelejtsem őket?
2019. máj. 6. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
De. Nagyon. Tekintve hogy soha nem voltak barátaim.
2019. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:

Nem mert nem voltak. Hacsak a 2 macskánkat nem számítjuk, na ők a mai napig brutál tudnak hiányozni.


Egyébként az élet olyan mint egy vonatút, állomásokat hagyunk el, néhány ember x ideig velünk utazik, majd leszáll és elmarad. Lesznek helyettük majd újak. Hogy mit tegyél? Keress új barátokat.

2019. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem is volt senki, aki hiányozhatna.
2019. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!