Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan nehez mostanaban az...

Olyan nehez mostanaban az emberekkel. Nem hinnem, h veluk lenne a baj, inkabb velem. Elszigetelodtem?

Figyelt kérdés

Szeretnek veluk kedves lenni, megnyilni, megosztani elnenyeket stb...de olyan mint regen. Hogyan beszelhetnek olyan emberekkel akik hasonlo problemakkal kuzdenek?


31/f



2019. jún. 8. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy a felnőttléttel jár az elszigetelődés is. Legalábbis ezt látom a környezetemben és magamnál is. Valahogy az ember ilyenkor már kevésbé képes alkalmazkodni, jobban el van foglalva a saját problémáival. Talán sokkal rigolyásabb is lesz :)

Én pl. már nehezen tudok társaságban megmaradni, mert egyszerűen nem bírom elviselni, ha valaki észérvek helyett az "úgy van ahogy mondom, mert szerintem úgy van és az lenne etikailag a helyes, szóval úgy van és kész" világnézettel kommunikál le bármit is. Míg kamaszkoromban lazán lekezeltem, most már egy kanál vízben meg tudnám fojtani az ilyet, egyszerűen már feldühít, hogy mit nem ért meg, ha egyszer sima tényekről van szó és nem teológiai kérdéseket boncolgatunk. Na, maradjunk annyiban, hogy mostanában nem szoktam életreszóló barátságokat kötni :D 30/N

2019. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!