Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan buktassam le?

Hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy egy barátom folyton hazudik, hogy lefeküdt ezzel vagy azzal és nem akarom megvádolni, de le akarom buktatni, hog számára is egyértelművé váljon, hogy tudom ezeket.

2019. jún. 9. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
És ha sikerül, mi fog történni? Mit érsz el vele?
2019. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy henceg. Mindegy, hogy megtörtént, vagy nem, akkor is henceg, mert társadalmi rangot akar kiharcolni magának és 14-20 évesek között ez egyfajta ferde szemlélet, hogy valakinek más lesz az értéke, ha ő már szexuális kapcsolatot létesített.


Többször hallottad már, hogy azt mondja, hogy lefeküdt valakivel. Elsőre is felfogtad. És téged ez egyáltalán érdekel? És mi a célja neki, hogy elmondja? Teljesen magánügy. Felesleges kiteregetni.


Ha zavar, hogy ezt mondja, kérde meg, hogy ne mondja, mert téged nem érdekel, inkább mondja el, mi volt az utolsó könyv, amit elolvasott, vagy nyáron milyen helyekre akar eljutni, vagy melyik a kedvence társasjátéka. Ezek olyan értékek, amik engem érdekelnek - de te is tudsz tőle olyat kérdezni, amit téged érdekel. Ha megmutatod neki, hogy mi az, amitől számodra értékes lesz, azokról fog hencegeni :)

2019. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem az is érdekel, ha lefekszik valakivel, a gondom ne ezzel van, hanem azzal, hogy hazudik. Mindenkinek mindent megbocsájtok, azt az egyet kivéve ha hazudnak. Szerintem a világ legaljasabb és leggerinctelenebb dolga hazudni.
2019. jún. 10. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Érthető.

Ha sokat hazudik, szakítsd meg vele a kapcsolatot és mond meg neki, hogy ezért. Neked jobb lesz, mert nem lesz egy hazug barátod. Neki jobb lesz, mert végre megtanulja, hogy a hazugságot tovább csinálja, egyre többen fogják otthagyni.

2019. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne 100%-ig biztos, csak mondjuk 95%, nem akarom feleslegesen elküldeni, mert akkor meg elvesztettem feleslegesen.
2019. jún. 11. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg szembesítsed.

Mond meg neki, hogy téged zavar ez, mert nem hiszed el. És szeretnéd, ha nem hazudna neked.

2019. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!