Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A baràtommal összevesztünk a...

A baràtommal összevesztünk a nök miatt. Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Nekem jol megy a csajozas neki nem. Mondtam neki megtanitom és olyan ideges lett összekaptunk csúnyàn. Annyira irigy volt azt mondta milyen szemét vagyok hogy 2 baratnom van. Mondtam neki jobb mintha olyan lennek mint te. Es mar nem vagyunk baratok. Szerintetek kinek van igaza?? Szerintem roppant irigy ram es gondoltam segitek es ezt kapom.

2019. jún. 10. 20:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem kertem tole semmit. Ingyen akartam segiteni. De olyan ideges lett mint allat. Irigy ram.
2019. jún. 10. 22:14
 12/14 anonim ***** válasza:
Szóval a barátságotok alatt egészen addig nem volt irígy a sikereidre, amíg nem hoztad fel, hogy megtanítod, hogy hogy legyen minden napra más csaja, de aztán erre felháborodott, mondván, hogy neki ehhez nincs gusztusa?
2019. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Eddig is irigy volt de itt mar agyfszt kapott😂😂😂 Mindegy ö baja.
2019. jún. 11. 07:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Arra, hogy meg tanítsd rá hogyan szedjen fel lányokat akiknek a szarra van igényük? Ugyan már...
2019. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!