Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összevesztünk barátommal mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk barátommal mert megsértődtem azon, hogy fáradt és nem találkozunk. Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Közvetlenül ez után más miatt is összevesztünk de ez miatt kezdődött a vita amit én kezdeményeztem.

Üzenetben bocsánatot kérjek tőle, hogy bár nem mindennel értek egyet, de a fáradtsága miatti veszekedésért szeretnék bocsánatot kérni? 2 hete vagyunk együtt. 18l



2017. okt. 29. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolod, hogy előtérbe helyezte magát veled szemben, és ez rosszul esett? Nem árultál el sokat, és nem tudom a részleteket, de talán lehettetek volna kicsit megértőbbek egymással.

Szerintem kezdeményezz egy találkozót. Ha fontos vagy neki, ő is ki akar békülni, és ezúttal elmegy. Ha meg nem, akkor nem érdemel meg téged :/

2017. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Durva,hogy az emberek ilyen apró dolgok miatt is a GyK-hoz fordúlnak.

Ha ez csak egyszer történt meg,akkor nagyon ostoba voltál,hogy e miatt veszekedtél vele. Az embernek lehet nehéz napja,amikor fáradt s pihenni szeretne.

Ha viszont mondjuk már egy hónapja,vagy kettő ezzel mentegetőzik,akkor megértem,ha mérges voltál.

Ha viszont tényleg ez csak párszor fordúlt elő,akkor feltétlen kérj tőle bocsánatot,mert ez bunkóság volt.

2017. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
2 het utan mar veszekedes van... Nem lesz ez egy hosszú kapcsolat mat most latom..
2017. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, ha valaki olyan gyerekes, hogy ilyen hülyeségen megsértődik és vitát generál, akkor nekem addig lenne a párom.
2017. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!