Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavarja a barátaimat,...

Miért zavarja a barátaimat, hogy nem szeretek nők közelében lenni?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk valahova (bowling, biliárd, stb.) akkor valaki(k) mindig elhív(nak) pár lányt. Nekem ezzel nincs semmi bajom, általában kerülni szoktam őket amennyire lehet (nem beszélek velük, nem nézem őket, kerülöm a szemkontaktust, stb.) és ez zavarja őket. Pedig nem én kértem, hogy hívják őket is, nem is én hívtam őket, tehát nem nekem kellene foglalkozni velük. Akkor mégis miért zavarja őket?
2018. máj. 19. 16:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Mert ők dugni akarnak, és nem tudják értelmezni, hogy a csapatban van valaki, aki nem.
2018. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 DI43L0 ***** válasza:
81%
Talán azt hiszik, hogy meleg vagy? Valószínűleg észre veszik rajtad, hogy kerüld őket és kellemetlen lehet veled egy légtérben lenni.
2018. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Homofóbok.
2018. máj. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez pedig akkor sem normális
2018. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, csak már nem szeretek lányok közelében lenni.
2018. máj. 19. 16:22
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert ez bizarr... Még ha nem is akarsz csajozni, még emberszámba vehetnéd őket.
2018. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Emberszámba veszem őket, de nem akarok tőlük semmit. Így felesleges bárminemű társalgás is.
2018. máj. 19. 16:33
 8/29 DI43L0 ***** válasza:
33%

"Nem vagyok meleg, csak már nem szeretek lányok közelében lenni."

Ha nem érdeklődsz a lányok iránt, akkor meleg vagy, vagy aszexuális? :D Egyáltalán mi a francnak kell kerülni őket? Ők is emberek nem? Neked talán jól esne, ha egy társaságban le sem sz**4rnák a létezésed? Nem a barátaid viselkednek furcsán, hanem te! Az 1-es válaszíró is bizonyára egy nő és úgy látja az összes férfit, hogy mindenáron agyon akar kefélni minden egyes nőneműt.

2018. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert az a viselkedés hogy így kerülöd őket, hogy rájuk se nézel (!) akkor is szemet szúrna ha vakok lennének.

Nem azt várják el a haverjaid hogy te foglalkozz velük, csak azt hogy emberként kezeld őket és ne úgy mint ha leprások lennének.

Most őszintén neked jól esne ha valaki rád se bírna nézni?

2018. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Attól még szoktam felnőtteknek szóló filmeket nézni és abból sem a melegeknek szántakat.


Nem tudom, reflex. Engem annyira nem zavar, ha 1-2 ember leszar.


Nem vagyok egy jó külsővel megáldott teremtés, ezért megértem, ha valaki nem szívesen bámul engem.

2018. máj. 19. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!