Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell ismerkedni idegen...

Hogy kell ismerkedni idegen emberekkel?

Figyelt kérdés
Most meglátok az utcán egy szimpi embert és oda megyek hozzá ésmondom hogy csa xy vagyok?

2019. jún. 16. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Odamész. Benyomsz a zsebébe egy erzsébet utalványt,és már te vezeted az országot.
2019. jún. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokás ilyet csinálni, az embereknek dolga van, kényelmetlen, meg a mai világban az első gondolatuk az, hogy valami bűnöző akarja behálózni őket.


Péntek este elmész a helyi kiskocsmába, veszel egy sört, leülsz, és bekapcsolódsz valamelyik beszélgetésbe. Ha nem fogadják ellenségesen a dolgot, akkor máris ott az ismerkedési lehetőség.


Ugyanez lehet fesztiválon, múzeumban és a többi, kinek mi felel meg. Utcán viszont nem piszkáljuk az embereket.

2019. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen én is nemrég gondolkodtam.

Ha piál az ember, és mondjuk a közelében van egy ugyanolyan piát ivó "munkatárs" (csak az egyik üvegből, a másik dobozost iszik), akkor a lé tartalma mentén elindulhat a beszélgetés.

2019. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!