Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érhető el, hogy barátko...

Hogyan érhető el, hogy barátkozzanak velem az emberek?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok és senki se barátkozik velem. Soha sehol senkinek nem vagyok szimpatikus. Nagyon magányos vagyok, azt se tudom már szinte, hogy mikor van a szülinapom meg soha nincs kivel kimozdulni, csak a munka van, azon kívül mindig egyedül lófrálok. :(


Hogyan lehetne ezen változtatni?


2019. jún. 20. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te. Semmi nem fog történni, ha te nem teszel semmit.
2019. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rengetegszer próbáltam én kezdeményezni, de mindig az volt a reakció, hogy lekoptattak. Tegnap is próbáltam egy lánnyal barátkozni, erre lebaxtak a többiek munkahelyen, hogy ne udvaroljak neki...csak barátkoztam :(


Neten is próbáltam már, egyszerűen soha senkinek nem vagyok szimpatikus :(

2019. jún. 20. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ezzel az önsajnáltató, siránkozó hozzáállással senkinek sem hozod meg a kedvét, hogy meg akarjon ismerni. Az embereknek nem hiányzik egy lelkibeteg kolonc a nyakukba, hogy a saját bajaik mellett pluszba még őt is pátyolgatni kelljen.

Sajnálom, ha túl nyers voltam, de az ilyen kérdések rendre felcsesznek.

2019. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 Ha valakit mindig a kudarc éri,annak nehéz pozitivnak maradni.

Próbálkozz tovább ezt tudom javasolni,talán lesz eredménye,talán nem.

2019. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdöttem egész életemben. Leginkább az egyetemen.

Volt amikor vizsga előtt odaültem a többiekhez és amint megpróbáltam valamit mondani lepisszegtek hogy "most tanuluuunk!!!" Rá 1 percre jött egy másik szaktárs, és máris nem tanult senki.


Ehhez hasonló dolgok kísérnek általános iskolás korom óta. Már nem próbálkozok. Persze nem küldök el senkit, de nem töröm magam. Le💩om.

A szociális beszélgetős igényeimet internetes játékokon élem ki.

2019. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami nagyon off a kinézetedben vagy a szociális képességeidben, de így látatlanban sajnos nem lehet megmondani, hogy mi. Neked kellene rájönnöd. Nálam a szóbeli kommunikáció a zűrös hála édesanyámnak, ráadásul egyáltalán nem fér össze a dolog az amúgy nyitott kisugárzásommal, így ahogy kinyitom a szájam, gyakorlatilag menekülnek előlem az emberek. Evvan. Már megtanultam együtt élni vele :)
2019. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!