Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet változtatni azon,...

Hogy lehet változtatni azon, hogy az emberek kerülnek és nem érdeklem őket?

Figyelt kérdés

Kezdjek egy új népszerű hobbit vagy frissítsem fel a zenei ízlésemet?

Mostanában vettem ezt észre, régen nem éreztem. Pedig elég változatos az érdeklődésem. Talán túlságosan is.



2019. jún. 24. 00:48
 1/2 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan a munkám, ami nem igazán tesz szociálissá. És azt vettem észre, hogy a személyiségemet is olyan irányba változtatja, ami nem segít az ismerkedésben.

Például, ha nem veszem észre magam, akkor elkezdek bonyolult körmondatokban fogalmazni, amiket nehéz követni.

Érdekel egy csomó minden, ami másokat kevésbé.

Észreveszek apró lényegtelen hülyeségeket, amiket szóvá teszek. Stb.

2019. jún. 24. 00:54
 2/2 anonim válasza:

Ahogy olvasom a “problémádat” egyböl az egyik barátom jutott rólad eszembe. Neki is ugyanez volt a gondja, hogy rajtam kívül más neki nem igazán volt és csak én ismertem a másik énjét.

Úgyhogy tettünk ellene :)

Elöször ha jól emlékszem összeismertettem pár barátommal valami találkozón amit én szerveztem. Ott elmondtam nekik pár storyt hogy miken mentünk át, és szépen lassan bekapcsolódott a beszélgetésbe, ismerkedett.

Aztán máskor kihívtam öt a helyi kocsmába hogy igyunk meg valamit. Ott összetalálkoztam pár régi ismerössel, és egyböl belevonták a barátomat is a beszélgetésbe.

Azóta sokkal könnyebben barátkozik, teremt kapcsolatokat, hogy látja hogy igenis kezdeményezni kell.

Jaj és az a bizonyos stílus... körmondatok, sok szakszó, sok tudományos információ.... nos azzal nem lehet mit tenni. Úgy kell elfogadni ahogy van :) én is azt tettem!

A lényeg hogy próbálj valakivel szóbaelegyedni, ne várj másokra mert abból nem lesz semmi. Össze pedig ne törj ha mondjuk 10böl 5 epattint mert kitudja, lehet hogy pont a maradék 5 ember közt leled meg az igazi barátaidat :)

Remélem tudtam segíteni, a legjobbakat Neked!

2019. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!