Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok senkivel elmeni...

Errearra16 kérdése:

Nem tudok senkivel elmeni barhova nincsenek barataim es ez faj es egyedul erzem magam mert regen ez olyan konnyu volt nem tudom hogy tudok valtoztatni ezen? 16 f

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sincs sok barátom, aki van, az se olyan, hogy el lehessen menni vele bárhová is. Menj másik suliba, ha van rá lehetőséged vagy akár ismerkedj itt.
2018. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is szeretném tudni a választ :(

Nekem sincs sok barátom... sőt... gyakorlatilag csak osztálytársaim vannak, barátaim nincsenek XP

15/L

2018. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nylonx ***** válasza:

Sehogy! A világ szar.Én időmben (kilencvenes évek közepe) Tele volt minden fiatalokkal, csak a közelhaveri körben volt 4 zenekar, külön buszt szerveztünk amivel elmentünk összetörni egy kocsmát, Stoppoltunk, fesztiválokra jártunk, hegyekben túráztunk részegen eltévedtünk,reggelre egymás hányásában ébredtünk.

Ma minden mű és drága, semmi szerveződés alulról, semmi fantázia, a zene meghalt nincs stílusirányzat, nincs hol fellépni, senkit nem is érdekel:) Fogalmam sincs hol találkoznak a fiatalok. Mindenki elbújik a zárt világába a neten vagy nem tudom.

2018. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azok között kell válogatnod, akik körülötted vannak közel.
2019. jún. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!