Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mikor jöttetek rá, hogy az...

Ti mikor jöttetek rá, hogy az ellenkező nemű barátotokra már nem csak barátként gondoltok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj, egy hónappal azután, hogy jóban lettünk. És még mindig. =D

S te?

2019. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én őszintén szólva nem tudom, mit érzek, emiatt is kérdezem. Bár rosszup fogalmaztam meg, inkább mik azok, amikből rájöttetek?
2019. jún. 24. 23:38
 3/6 anonim válasza:
88%

Hogy mik azok amikböl rájöttem?

1- szerettem volna minél gyakrabban találkozni vele

2- állandóan azon járt az eszem hogy vajon hol lehet és mit csinálhat

3- este elalvás elött rá gondoltam :)


Remélem segítettem( új válaszoló voltam)

2019. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm, hát egy idő után az ember már egész nap rá gondol, és valamiért elkezdi a gondolataiban becézgetni, és tervezgetni vele a jövőjét.

És izgul, ha meglátja, de közben nagyon örül.

Mindent megtesz azért, hogy találkozzon vele, nézegeti a fényképeit, újra meg újra felidézi a közös pillanataikat...

Ilyenek. Első vagyok.

2019. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak! :)
2019. jún. 25. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom Topjoyt ivott és a kupakjában valahogy pont az állt, hogy "szeretlek", a kupakot pedig belecsempészte a zsebembe. És amikor megtaláltam, akkor jöttem rá, hogy húbasszus... Onnan már egyenes út volt, lassan négy éve együtt vagyunk
2019. jún. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!