Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van párotok és ellenkező nemű...

Van párotok és ellenkező nemű barátotok?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor a párotok hogy viseli a barátságotokat?

Vagy ti hogy viselitek, ha a párotoknak van ellenkező nemű barátja?


2019. márc. 15. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindketten jól viseljük egymás barátait. Viszont nem is az a típusú barátság egyikünknek sem, hogy éjjel egykor felhív, hogy szakított a párjával, hanem az, akivel havi egyszer elmegyünk meginni egy kávét és beszélgetni.


Általában az a szabály, hogyha jönni akar a párom vagy én akarok menni a találkozóra, akkor mehetünk (ritkán szoktunk, de ha felmerülne benne, hogy megcsalom, akkor tudja hol találkozunk, bármikor betoppanhat, szívesen látjuk).

2019. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fiú barátaim vannak (lány vagyok), el is járok velük néha helyekre, de inkább csak órákon látjuk egymást vagy interneten beszélünk, mert más egyetemekre mentünk. A barátomat egyáltalám nem érdekli, tõle azt csinálok, amit akarok, egyszer este 11-kor mentünk enni egy barátommal és a barátom azt mondta, hogy kísérjen haza. Viszont én nagyon féltékemy vagyok. Õ csak az egyetemen találkozik az ellenkezõ nemū barátaival, de én még azt sem szeretem, azért is, mert a lányok elég érdekesek és nem szeretem õket, meg féltékeny is vagyok. De a barátom nem akar velük találkozni órák után úgysem. Rossz vagyok igen
2019. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Párom nincs, ellenkező nemű barátaim viszont vannak.


25/F

2019. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is volt soha féltékenység ha erre gondolsz, a férjem biztos magában és a kapcsolatunkban és ez fordítva is így van velem és az ő női barátaival.

Volt anno egy nagyon szar kapcsolatom ahol a bunkó folyton megcsalt, na ő betegesen féltékeny volt minden fiú barátomra, magából indult ki.

2019. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik sincs.
2019. márc. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van fiúm és van lány barátom :D

Jól viseli

2019. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ez most egy érdekes és heteronormatív kérdés.. Mivel tegyük fel, hogy van egy lány aki leszbikus, és van barátnője. Na most van egy ellenkező nemű barátja is (egy fiú). Ebből szerintem semmi bonyodalom nem lenne, úgyhogy hülye kérdés.
2019. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es, bocs ha nem voltam elég körültekintő a hülye kérdésem felvetésénél. Bár feltételezem, hogy érted a lényeget.

Hogy érthetőbb legyen a dolog, körbeírom, hogy miért érdekel.

Szóval a feleségemnek van egy barátja, akivel olyanok, mint a borsó, meg a héja. Imádják egymást, befejezik egymás mondatait. Olyanok, mint a testvérek. Nekem ezzel nincs bajom. Viszont a barát felesége beintett és cirkuszol a kapcsolat miatt. Csak mostanában, mert évekig nem zavarta, hogy találkoznak. Mind a feleségem, mind a barátja ki vannak akadva, mert most a békesség kedvéért nem találkoznak, de ez így elég erőltetett helyzet a "családi béke" kedvéért.

2019. márc. 16. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs egyik sem, és valószínűleg a közeljövőben sem lesz.
2019. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A barát feleségét valószínűleg mindig is zavarta ez a barátság de mostanában jutott el arra a szintre, hogy magával is van valami baja ezért kiakadt.
2019. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!