Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egy igazán jó...

Miért nincs egy igazán jó barátom?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de csak kb az osztályból és most hogy itt a nyár veszem észre mennyire nem ér semmit. Most összejött minden, elhunyt egy olyan személy aki nagyon sokat jelentett nekem. A szüleim mindig dolgoznak. Van egy állítólagos legjobb barátnőm de ő neki is csak addig vagyok jó amig bent vagyunk a suliba. Egyedül érzem magam. Szeretnék egy olyan barátot aki itt van nekem. Már sok emberrel próbálkoztam már de végül mind azt mondta hogy többé nem akar velem barátkozni. Nem tudom mit csinálok, igazándiból attól félek hogy talán túl ragaszkodónak vélnek. De evvel nem tudok mit csinálni. Ilyen vagyok. Mindig is egy igazán jó barátra vágytam de valahogy nem jön össze. Ez az én hibám lenne? Miért van ez? Egyre jobban egyedül érzem magam az iskolában meg azon kívül is. Látom ahogy mindenkinek megvan az hogy hova tartozik, de én kívülállónak érzem magam. Elég lenne nekem 1 ember, aki igazán törődik velem mint barát.

2019. jún. 28. 16:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2019. jún. 28. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, én is azt tapasztalom, hogy az emberek számára egyre kevésbé fontos a barátság. Nehéz igazi, jó barátokat találni.
2019. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Válaszolni akarok, de nem tudom mi újat írhatnék. Hasonló problémában szenvedek. Férfi vagyok és csak egyetlen személyre lenne szükségem, akit barátnőmnek vagy barátomnak nevezhetnék. De nem. Mindig marad a magány. Kíváncsi lettem, hogy miért jutnak oda mások, hogy már nem akarnak veled barátkozni.
2019. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szinte tökéletesen átérzem a helyezetedet kérdező, ha beszélgetni szeretnél akkor nyugodtan írj rám , akár más is aki ilyen helyzetben van (én nagyon szívesen megsimernék bárkit aki valahogy belekerült a "nincs legjobb barátom" helyzetbe, mivel énis ebben vagyok)

18f

2019. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sajnos az emberek már csak dolgoznak, tanulnak vagy otthon kockulnak.

Nincs már igénye lassan sankinek a személyes kapcsolatok építésére, ápolására.

Nem teljesen általános amit írtam, de lassan már az lesz.

2019. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, en is lany vagyok ugyanebben a szituacioban. Ha van kedved irj!
2019. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!