Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Suli után mondta hogy Június...

Suli után mondta hogy Június 28. -án kezdődik a szabija és amint megkezdődik keresni fog! De azóta sem szólt/írt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én már belevagyok betegedve, a legjobb barátnőm az igaz ő már dolgozik én még csak tanulok!

Nem sok idő van köztünk!

Ráírni semmiféle képp nem akarok mert azt mondta majd ő fog keresni, de mit tudok most csinálni? Tanácsokat szivesen fogadom!!


2019. júl. 1. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen adható tanács az, hogy ha neked fontos, akkor írj rá te. Ezen kívül nem tudsz mást tenni.
2019. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem lehet hogy igazából ő nem is akar velem találkozni? Ettől félek
2019. júl. 1. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet. Velem olyan volt 3 éve, hogy azt mondta, hogy hajat fest, majd utána mesél valamit. Azóta várom...
2019. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De miert ilyen szemetek?
2019. júl. 1. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Manapság egyre kevésbé fontos a barátság az embereknek, én is ezt tapasztalom. Olyanokat kell keresni akiknek fontos. Nehéz sajnos.
2019. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De nem lehet hogy igazából ő nem is akar velem találkozni? Ettől félek"


Elképzelhető, de ha nem írsz rá, nem fogod megtudni valószínűleg. Szerintem jobb biztosan tudni, mint agyalni rajta és elméleteket gyártani magunkban.

2019. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobb tudni h mi van, mint varni ( a semmit).

Irj neki , ajanlj vmi kozos programot. Nekem is volt ilyen ismerosom, akivel osszefutasokkor emlegettuk h csinaljunk vmit... par hete rakerdeztem es nagyon benAn lerazott. Na, de legalabb tudom h mizu :)

2019. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Multhet kedden irtunk messengeren akkor is irta hogy amint a kezdodik a szabi keres... hat pentek ota semmi :(
2019. júl. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!