Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mi tesz leginkább...

Titeket mi tesz leginkább boldoggá?

Figyelt kérdés

Mi az, amitől leginkább boldogok vagytok és kiegyensúlyozottak, nyugodtak, vidámak?


Nekem ha sétálhatok, természetben lehetek vagy olyan emberek közt, akikkel önmagam lehetek :) 18/f



2015. jún. 10. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem kell emberek közt lennem, egyedül lehetek, vagy az állataimmal itthon.
2015. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Természet, amikor erdő vesz körül.

egy jó biciklizés, az utca zenélés, illetve, zenélés bárkivel aki lélekből csinálja.

a hasonló emberek, akikkel tudok őszinte lenni.

és az önkifejezés.

18l :)

2015. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 klopusz ***** válasza:
49%
Egy igazi, szívből jövő nevetés illetve mások megnevettetése.
2015. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
alkohol
2015. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogok és kiegyensúlyozottak körülöttem az emberek:)
2015. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan az idő, mint most, meleg és napsütéses, és ha lemegy a nap, akkor sem fázom. Ha a barátaimmal és a családommal lehetek, és jókat beszélgethetek velük. Ha ehetek egy nagyon finomat. Ha látok valami nagyon aranyosat, egy kis állatkát, egy kisbabát, bármit. Az apró figyelmességek, amikor rájövök, hogy számíthatok a barátaimra.
2015. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
A héten voltam filmforgatáson éjszaka, és 4 napig a mennyben jártam utána.:)
2015. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Mikor egy jó kis punk-rock koncerten vagyok, még akkor is, ha egymás hegyén-hátán vannak az emberek és folyamatosan taposnak a lábaidon. Nincs annál felszabadítóbb mikor a kedvenc együttesedet látod a színpadon.
2015. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)

Ment a zöldpacsi mindenkinek ^_^

2015. jún. 10. 12:27
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

nekem igazából nincs olyan, hogy leginkább...

ha a barátnőmmel vagyok akkor is jó kedvem van, ha épp dolgozok jó kedvem van, ha haverokkal vagyok jó kedvem van, ha egyedül játszok jó kedvem van, ha animézek jó kedvem van...én nem érzek hullámzást, úgy érzem mindig ugyanúgy jó kedvem van...más-más szituációkban másnak örülök...


nevetni legtöbbet akkor szoktam amikor haverommal beszélek ezt tudom, talán akkor érzem a legjobban magam, de általában boldog vagyok...


ja és ezt a "mindig boldog vagyok"-ot úgy értem, hogy pl egyszer nagyon megáztam az esőben, mindenki szaladgált én tök nyugodtan sétáltam haza :D (mondjuk mindig gyors tempóban megyek, nem nagyon tudnám fokozni) és akkor sem éreztem semmi olyat, hogy rossz kedvem kéne legyen...

amikor mondjuk kár ér, pl hétvégén beleöntötte barátnőm a gépembe a piát és tönkrement a gép akkor sem volt rossz kedvem...az csak egy pótolható eszköz, mondom ezt úgy mint informatikus! és én dolgoztam meg a gépért, én vettem a saját pénzemből és a pótlását is én oldom meg, szóval nem anyuci meg apuci pénze miatt gondolom így...


nekem nagyon nehéz elrontani a kedvem, főleg csak közel álló személyek tudják ezt megtenni...


ha pl megbüntetnének BKV-n 8000-re mert otthon hagyom a pénztárcám attól nem lenne rossz kedvem...otthon hagytam van ilyen ez volt az ára, máskor jobban odafigyelek...felesleges ilyen hülyeségeken stresszelni, attól nem oldódik meg a probléma...és különben is a megoldást kell keresni és nem a problémánál leragadni...


szóval nem tudom megmagyarázni ilyen a természetem...


22F

2015. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!