Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy ennyire félek?

Normális hogy ennyire félek?

Figyelt kérdés
Mióta össze vesztem a barátaimmal rajtam lógnak és bántanak, hataloméhes vagyok holott ők nem engedték hogy mással barátkozak különben bántották magukat. Most meg azt mondták mikor már 2 hete nem beszéltem velük, hogy nem élem túl a dolgot. Aludni nem merek azóta remegek, mint állat.

2019. júl. 3. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit nem élsz túl? Letiltod őket mindenhonnan azt ennyi.
2019. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
48%

Valakinek mindenképpen szólj,mert ez nem normális.

Mi ez?Egy kib*$aszott szekta?Mit képzelnek magukról azok a kis kakaógengszterek?

Tuti az a baj,hogy véletlenül egyszer megnézték a Keresztapát, azóta maffiózónak képzelik magukat.

Kérj segítséget.

2019. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit ők írták, le vannak tiltva de egy suliba járunk kezdődik majd szeptembertől.
2019. júl. 3. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Az amit fel kell ismerned, hogy nincsenek rád hatással. Bármit is tesznek, te vegulis úgy is jól leszel.
2019. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia hány éves vagy? :D
2019. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hányévesek vagyok?

Ezek a volt barátaid?

Fiu vagy lány vagy?


Tanács: ha téged ez tényleg ennyire felőröl válts iskolát. Vagy fordulj a szüleidhez,vagy szeptemberben keresd fel az iskolaigazgatót

2019. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok 16 ők 18 és 17.

Lányok mindketten.

Apuék nem engednek sulit váltani elvileg mindenhol vannak ilyenek.

2019. júl. 4. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne válts sulit semmiképp; tudod hány mártírkodóval lesz dolgod?


Semmit nem fognak se Veled se magukkal csinálni.


Ha az megnyugtat, szólhatsz annak a tanárnak, akiben megbízol a legjobban; egy kis biztonságérzetet ad, hogy tud valaki erről és ott van a bajban.


De azt fogod észrevenni, hogy semmi nem fog történni szeptemberben. Csúnyán rád néznek, oszt anyni.


Én rég megtanultam nem komolyan venni a mártírkodást. Az ilyen "ártok magamnak" fenyegetőzéseknek is annyi a vége, hogy megkarcolja az egyik végtagját és mutogatja, hogy ezt tette vagy bevesz pár tablettát (amitől igazából semmi baja nem lenne) aztán sírva felhív, hogy öngyilkosságot kísérelt meg, de nem akar mégsem meghalni - tehát komoly következményei se lennének.


***


A másik pedig, hogy, ha elmenekülsz, azzal adod alájuk a loval és mással is ugyanezt eljátszák illetve Téged is fenyegetnek majd, hogy megkeresnek az új sulidban.


Ha egyszerűáen teszel rájuk, elunják.

2019. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj sokszor láttam, ahogy suliban tiszta vér a kezük.
2019. júl. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!