Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, mire véljem...

Mit csináljak, mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Van egy jó ismerősnek gondolt személy, aki nemrég szült. Írtam neki több gratuláló üzit semmit sem reagált (közben facen írt, közös csopiba is). Úgy gondolom, hogy le vagyok koptatva. Viszont kisegítettem nagy összeggel pár hónapja, amit ebben a hónapban kell elkezdenie törleszteni. Mondta hogy utalja fizukor, de semmi. Fogalmam sincs mit csináljak, mert kisbabával van otthon, zavarni nem akarom de bánt a viselkedése.Voltatok már ilyen helyzetben?
2019. júl. 5. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szólj. Neki mert lelép a pénzeddel.

Mondjuk alapból nem kellett volna adni neki.

A gyerek miatt meg ne aggódj.

A szuleinek kell megoldania az anyagiakat ha már csináltak egy gyereket nem neked!

2019. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A viselkedése bánt, mert olyan mintha haragudna, pedig nem ártottam neki a sok üzenetet leszámítva.
2019. júl. 5. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Tipikus eset, amikor pénzt adsz kölcsön, utána elkezdődik a lekoptatás/lekopás. Lehet, ezt már buktad:(
2019. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy barátom :( De miért nem szól, ha probléma van..
2019. júl. 5. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Pénz miatt keresd meg és ne érezd kellemetlenül magad. Én előző üzeneteket nem hoznám szóba (sem a válaszok elmaradását), rögtön a tárgyra térnék.
2019. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád c: vannak ilyen emberek,undorító a viselkedésük. Tanácsolni azt tudom,hogy szerezd vissza pénzed valahogy,ha tudod(bocsi,ebben nem tudok segíteni)aztán snekinek ne adj kölcsön és ne is kérj,mert nem jó sem a pénzedre várni sem tartozni. :)
2019. júl. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!