Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire véljem apámnál ezt a...

Mire véljem apámnál ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Apám elég 'szélsőséges', ahogy tapasztaltam az elmúlt időben. Külföldön dolgozik, változó, hogy mikor, mennyi időre jön haza. Most egy hete van itthon, szokásosan 3 mondatot ha szól hozzám egy nap. De az is annyi, hogy 'hozd be ezt vagy azt innen, vagy onnan'. Nagyon gyakran kötekszik velem, bármibe beleköt (körmöm színébe, hogy megyek, stb.)


Ma délelőtt végig kötekedett velem, délután meg halálos jó kedve volt, poénkodott velem, meg röhögcsélt.



2015. júl. 8. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet vicces cigit szív az öreg.

Vagy csak simán személyiség zavaros.

2015. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam már... Viszont itthon nem hinném, hogy használ valamit, mert nagy valószínűséggel látnám. Direkt szoktam figyelni, mert tudom, hogy van egy drogos munkatársa...
2015. júl. 8. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van egy ilyen munkatársa, akkor esélyes..

Anélkül, hogy te rajta tudnád kapni.

Főleg,hogy külföldön dolgozik.

Nem tudhatod, hogy ott mit csinál.

2015. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétlem, mert egy az, hogy a munkájába kerülne, a másik meg az, hogy nemrég volt vérvételen és semmi gáz nem volt.
2015. júl. 8. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátha otthol feszült es csak kötekszik veled...azon a par napon is amikor haza megyen..... Valószínű nem érzi jol magát otthol....es rajtad vezeti le. Kulfoldon dolgozik es ritkan lat epp ezert kéne neki tobb szeretetett odafigyelést nyújtani neked"családjának" de pont hogy az ellenkezője a viselkedése.Talán van kint egy ujj kapcsolata es ez miatt ilyen"szerelmes"... Ezt. Igazandwibol jelekbol tudnád csak eszre venni...pl nap majdnem 24orajaba telefonját nyomkodja stb....
2015. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!