Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti már csináltatok...

Fiúk ti már csináltatok ilyet? Vagy ezt a viselkedést mire véljem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik, nagyonis. Sokat szemezünk, elég hosszasan és olyankor mosolyog is rám. Egyszer erőt vettem magamon, kezdeményeztem, de totál zavarba jött és azt mondta más érdekli. Viszont azóta is ezt csinálja. Szemez velem, barátnőm szerint még akkor is bámul ha én nem nézem. Már ez megy ideje, de nem tudom hogy most lépjek e vagy mit csináljak. Elvileg más tetszik neki, akkor miért velem csinálja ezt?

2015. ápr. 27. 16:42
 1/5 Interferencia ***** válasza:
Mindig fagyizol a buszon.
2015. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te tetszel neki. Csak félénk és hírtlen így próbált lerázni hogy ne kelljen semmit csinálnia. Kezdeményzz nála többször erőszakosabban. (ha még kell) Egyépként csak magambol indulok ki sajnos :(
2015. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj oda dumálj vele! Hidd el bejössz neki.
2015. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy bejövök neki, csak nagyon nehéz így hogy egyszer már visszautasitott mégis mindig megoldja hogy valahogy felhívja magára a figyelmem. Sajnos a visszautasítás miatt nem nagyon merek jelenleg közelíteni, pedig fuhh nagyon oda vagyok érte. :/
2015. ápr. 27. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig úgy tűnik, ha te nem lépsz akkor nem lesz semmi a dologból.
2015. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!