Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok megnyílni a...

Miért nem tudok megnyílni a barátaimnak?

Figyelt kérdés
Nem tudok megnyílni a barátaimnak egy múltbeli dologgal kapcsolatban, az embereknek akik a legközelebb állnak hozzám. Nagyon régóta tervezem, és érzem hogy ez a téma valamennyire falat képez közöttünk, nem kellene tovább halogatnom. Tudom hogy nem fognak negatívan reagálni, és fejben már ezerszer végigpörgettem hogy mit szeretnék mondani, millió tökéletes alkalmam is lett volna rá. Ilyenkor bevillant a fejemben hogy "na most jött el a pillanat", de ahogy a témára gondoltam gombóc keletkezett a torkomban, és egyszerűen nem tudtam hogy kezdjek bele. A téma másra terelődött, én meg fellélegeztem, ezt csinálom már túl régóta. Pedig szükségem lenne arra hogy megnyíljak, bízom is bennük, jól esne a támogatásuk. Akkor miért nem megy? Segítene, ha előtte szakemberhez fordulnék?

2018. aug. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez azért van, mert teljesen tisztában vagy azzal, hogy ha lenyelnéd a gombocót,kinyitnád a szádat akkor az utolsó ember is elfordulna tőled, aki még jelenleg melletted van a te baráti társaságodból és az összes emberi ismeretségi körödből.


Ilyen ember pl. az én ex"barátnőm". Meg az a nőci aki lefizette őt, hogy áruljon el engem.

2018. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kicsit elhamarkodottan válaszoltál, de sajnálom az ügyed.:D

Az én lelkiismeretem tiszta, nem tettem semmi rosszat, velem tették, csak nem szeretek róla beszélni. És kizártnak tartom, hogy bármelyik barátom is elfordulna tőlem, ezért sem értem hogy mi bajom van. Talán csak azt nem akarom hogy sajnáljanak, mindig erősnek és vidámnak tűnök, mint akinek teljesen rendben van az élete, utálnék gyengének és sebezhetőnek látszani.

2018. aug. 27. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Talán csak azt nem akarom hogy sajnáljanak, mindig erősnek és vidámnak tűnök, mint akinek teljesen rendben van az élete, utálnék gyengének és sebezhetőnek látszani.


Az hogy magadénak irtad az én egyik tulajdonságomat, a te helyzeteden, valós helyzeteden nem változtat:D

2018. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a videókat.:D


Utolsó, őszintén nem értem hogy mire célzol.

2018. aug. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!