Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha reggel megbeszéltük hogy...

Ha reggel megbeszéltük hogy mai nap talàlkozunk (elsö randi), es irtam hogy du pontositok hogy hànykor es azota eltünt, akkor legközelebb adjak esélyt?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük hogy du ppntositjuk konkretan hol es hànykor.

Du megirtam neki hogy x oratol szabad vagyok. Esti talàlkozot beszéltünk meg azaz este 5-8 ora között kb azaz nem ejszakàba nyulóan.


Azota annyit sem ir vissza hogy közbejött volna neki vmi, vagy bàrmi


Most azt nem tudom ha ezek utàn ràmir, hogy en itt miatta mindent szerveztem hogy eltudjak menni stb, es arra se méltat hogy legalàbb lefujja, es mondjuk ha ezek utan ir este 10 kor vagy màsnap es a röhej tàrgyàvà tesz hogy bocsi kiscsaj hogy hülyitettelek mindezt persze szep szavakkal, ezek utàn van nö aki adna ujabb eselyt?


2019. júl. 12. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Hogyne lenne nő aki adna neki még esélyt. Rengeteg kétségbeesett nő van, akik még annak a csávónak is adnak még egy esélyt, aki megcsalta meg meg is verte őket. Csak mert olyan őszintén ígéri, hogy megváltozik!

Jókat szoktam röhögni az ilyen sztorikon. Az ilyenek meg is érdemlik.

2019. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azon is agyaltam blokkoljam e.

En nem akarok lesüllyedni a szemében hogy epedve vàrom aztan meg picsogok ha vissza se ir.


Igazabol arra lennék kivancsi egyàltalàn hogyan lehet ilyen szitukbol joö kijönni emelt fövel? Csak dobbantàssal?

2019. júl. 12. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem menj el egyedül a helyre azért. Attól, mert ő szar ember, neked még jár a jó este! 😃
2019. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2019. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Blokkoltam
2019. júl. 13. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted :)
2019. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!